Республіка чи монархія? Якою хочуть бачити свою країну британці?

Республіка чи монархія? Якою хочуть бачити свою країну британці?

Незважаючи на те, що британці не горять бажанням бачити на престолі принца Чарльза, його коронація не призведе до протистояння. Нове соціологічне опитування показало, що народ готовий змиритися з правлінням Принца Уельського, аби монархія продовжувала жити.

Кого насправді хочуть бачити британці на чолі королівства?

72-річний син Єлизавети II, який стоїть першим у черзі на престол, чомусь не користується популярністю у британців.

Зіпсована репутація Принца Чарльза через скандал з принцесою Діаною назавжди залишила відбиток на його імені. Експерти навіть пророкують, що коли Принц Уельський сяде на престол, це може привести до завершення монархії. Однак нове соціологічне опитування показало, що не так все погано - британці готові "перетерпіти" правління Принца Чарльза.

Згідно з останніми дослідженнями YouGov, старший син королеви Англії - не найпопулярніша особистість в королівській родині Великобританії. Він поступається популярністю не тільки своїй великій матері, але й принцу Вільяму, Кейт Міддлтон, принцесі Анні та батькові, принцу Філіпу.

На тлі всіх чуток, що коронація Принца Уельського призведе до кінця монархії, видання Express провело опитування, поцікавившись у жителів Великобританії: "Чи Ви не вважаєте и за краще республіканізм правлінню Принца Чарльза після смерті королеви?".

На подив багатьох експертів, результати показали, що 64% респондентів відкидають зміну форми правління в країні, коли трон займе Чарльз. Близько 34% готові підтримати республіканізм, і ще 2% не змогли визначитися з відповіддю.64% респондентів відкидають зміну форми правління в країні, коли трон займе Чарльз. Близько 34% готові підтримати республіканізм, і ще 2% не змогли визначитися з відповіддю. Всього в онлайн-опитуванні взяли участь понад 5100 осіб.

Один з читачів видання зазначив: "У 12 провідних країнах світу, визнаних кращими для життя, на чолі держави стоїть монарх. Республіка занадто жахлива, щоб її навіть представляти".

Інший читач зазначив: "Я не фанат Чарльза і тим більше його дружини, але я все ж вважаю за краще бачити його наступником своєї матері, ніж президента".

Шанувальники монархії відзначили, що правління принца Уельського може бути недовгим, і вони готові "перетерпіти" його, щоб побачити на троні Принца Вільяма і його прекрасну дружину Кейт Міддлтон.

"Чарльзу зараз 72 роки, так що його правління, коли воно в кінцевому підсумку настане, буде недовгим. І ми можемо з нетерпінням чекати правління короля Вільгельма V (Вільяма) і королеви Катерини (Кейт)", "Я не хотів би жити в республіці , а Чарльз недовго пробуде на троні ", - пишуть британці.

Нагадаємо, принц Вільям - старший син принца Чарльза і покійної принцеси Діани, вже давно зарекомендував себе як прекрасний кандидат у монархи Співдружності. Деякі шанувальники навіть вимагають, щоб принц Уельський, коли прийде час, відмовився від престолу на користь сина.

Теги
Схожi
Навальний подав у суд на колонію, бо не дають читати Коран
Світ
Навальний подав у суд на колонію, бо не дають читати Коран
Російський опозиційний політик Олексій Навальний подав в суд на колонію через відмову надати йому Коран, який він планував вивчати...
РФ встановила військовий шпиталь біля кордону з Україною
Світ
РФ встановила військовий шпиталь біля кордону з Україною
Російська армія звела величезний військовий табір зі шпиталем недалеко від українського кордону, у полях на південь від Воронежу...
«Називати Патріарха Кирила агентом КДБ не є образою» - рішення Болгарського суду
Світ
«Називати Патріарха Кирила агентом КДБ не є образою» - рішення Болгарського суду
Болгарський суд не побачив наклепу в словах екс-віце-прем’єр міністра Болгарії Валері Симеонова, котрий назвав Кирила (Ґундяєва) аґентом КДБ...
Єлизавета ІІ повернулася до виконання обовʼязків - через 4 дні після смерті чоловіка
Світ
Єлизавета ІІ повернулася до виконання обовʼязків - через 4 дні після смерті чоловіка
Монарх прийняла відставку графа Піла з посади лорда Чемберлена. Він керував організацією похорону принца Філіпа...
Через новий штам коронавірусу Франція призупинила авіасполучення з Бразилією
Світ
Через новий штам коронавірусу Франція призупинила авіасполучення з Бразилією
Цікаво, що сама Франція у світовому рейтингу Worldometer щодо ковід залежних країн посідає четверту сходинку, відразу після Бразилії...