Республіка чи монархія? Якою хочуть бачити свою країну британці?

Республіка чи монархія? Якою хочуть бачити свою країну британці?

Незважаючи на те, що британці не горять бажанням бачити на престолі принца Чарльза, його коронація не призведе до протистояння. Нове соціологічне опитування показало, що народ готовий змиритися з правлінням Принца Уельського, аби монархія продовжувала жити.

Кого насправді хочуть бачити британці на чолі королівства?

72-річний син Єлизавети II, який стоїть першим у черзі на престол, чомусь не користується популярністю у британців.

Зіпсована репутація Принца Чарльза через скандал з принцесою Діаною назавжди залишила відбиток на його імені. Експерти навіть пророкують, що коли Принц Уельський сяде на престол, це може привести до завершення монархії. Однак нове соціологічне опитування показало, що не так все погано - британці готові "перетерпіти" правління Принца Чарльза.

Згідно з останніми дослідженнями YouGov, старший син королеви Англії - не найпопулярніша особистість в королівській родині Великобританії. Він поступається популярністю не тільки своїй великій матері, але й принцу Вільяму, Кейт Міддлтон, принцесі Анні та батькові, принцу Філіпу.

На тлі всіх чуток, що коронація Принца Уельського призведе до кінця монархії, видання Express провело опитування, поцікавившись у жителів Великобританії: "Чи Ви не вважаєте и за краще республіканізм правлінню Принца Чарльза після смерті королеви?".

На подив багатьох експертів, результати показали, що 64% респондентів відкидають зміну форми правління в країні, коли трон займе Чарльз. Близько 34% готові підтримати республіканізм, і ще 2% не змогли визначитися з відповіддю.64% респондентів відкидають зміну форми правління в країні, коли трон займе Чарльз. Близько 34% готові підтримати республіканізм, і ще 2% не змогли визначитися з відповіддю. Всього в онлайн-опитуванні взяли участь понад 5100 осіб.

Один з читачів видання зазначив: "У 12 провідних країнах світу, визнаних кращими для життя, на чолі держави стоїть монарх. Республіка занадто жахлива, щоб її навіть представляти".

Інший читач зазначив: "Я не фанат Чарльза і тим більше його дружини, але я все ж вважаю за краще бачити його наступником своєї матері, ніж президента".

Шанувальники монархії відзначили, що правління принца Уельського може бути недовгим, і вони готові "перетерпіти" його, щоб побачити на троні Принца Вільяма і його прекрасну дружину Кейт Міддлтон.

"Чарльзу зараз 72 роки, так що його правління, коли воно в кінцевому підсумку настане, буде недовгим. І ми можемо з нетерпінням чекати правління короля Вільгельма V (Вільяма) і королеви Катерини (Кейт)", "Я не хотів би жити в республіці , а Чарльз недовго пробуде на троні ", - пишуть британці.

Нагадаємо, принц Вільям - старший син принца Чарльза і покійної принцеси Діани, вже давно зарекомендував себе як прекрасний кандидат у монархи Співдружності. Деякі шанувальники навіть вимагають, щоб принц Уельський, коли прийде час, відмовився від престолу на користь сина.

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Джо Байден вступив на посаду президента Сполучених Штатів Америки (фото)
Світ
Джо Байден вступив на посаду президента Сполучених Штатів Америки (фото)
Новий глава держави у своїй інавгураційній промові підкреслив, що з його обранням демократія здобула перемогу, додавши, що настав день історії, надії та оновлення...
В Ізраїлі засмучені низькою ефективністю вакцини Pfizer
Світ
В Ізраїлі засмучені низькою ефективністю вакцини Pfizer
Після першої дози вакцини 12,4 тисячі ізраїльтян все одно заразилися коронавірусом...
Байден не зміг стримати сліз під час прощальної промови в штаті Делавер (відео)
Світ
Байден не зміг стримати сліз під час прощальної промови в штаті Делавер (відео)
У США обраний президент Джо Байден розплакався під час прощальної промови перед його від'їздом на інавгурацію до Вашингтона...
Вперше зірку Michelin отримав веганський ресторан
Світ
Вперше зірку Michelin отримав веганський ресторан
Також веганському ресторану ONA присудили «Зелену зірку» за екологічні методи роботи, які зберігають навколишнє середовище...
Трампа запідозрили в змові з Путіним щодо штурму Капітолію
Світ
Трампа запідозрили в змові з Путіним щодо штурму Капітолію
Гілларі Клінтон і спікерка Ненсі Пелосі припустили, що американський президент Трамп погодив штурм Капітолію з Путіним...