Рейтинг Джо Байдена динамічно знижується і на те є причини

Рейтинг Джо Байдена динамічно знижується і на те є причини

Рівень схвалення діяльності президента США Джо Байдена серед американців впав до 46%. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Квінніпекскім університетом. У травні цей показник становив 49%. Все менше американців підтримують зовнішню і економічну політику Байдена, а також його заходи щодо стримування поширення коронавірусу.

На думку експертів, зниження рейтингу чинного глави Білого дому - результат його неефективної політики у боротьбі з COVID-19, а також сумнівних заходів, прийнятих у міграційній і енергетичній сферах.

Рейтинг схвалення діяльності президента США Джо Байдена серед американців знизився до 46%. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Квінніпекскім університетом (штат Коннектикут).

«Рейтинг схвалення діяльності президента Байдена на даний час неоднозначний: 46% американців схвалюють його роботу, а 43% - ні. Для порівняння, в травні позитивну відповідь дали 49% респондентів, а негативну - 41% », - наголошується у прес-релізі.

При цьому економічну політику демократа підтримують тільки 43% опитаних.

«У частині управління економікою Байден отримав негативну оцінку (43% / 48%), проти позитивної у травні (48% / 43%)», - йдеться у повідомленні.

Збільшилося і число тих, кому не подобаються заходи глави Білого дому у боротьбі з пандемією COVID-19 в умовах поширення штаму «дельта» і нового різкого сплеску захворюваності в США. Якщо у травні їх було 30%, то зараз - вже 40%.

«Він стояв на чолі боротьби з коронавірусом, так чому ж американський президент втрачає підтримку своїх співгромадян? Штам «дельта» забирає життя невакцинованих, і, можливо, Білий дім передчасно зайняв занадто оптимістичну позицію, кажучи про «вихід з кризи», - сказав соціолог-аналітик Квінніпекского університету Тім Меллі.

Падіння рейтингу Байдена зафіксував і інститут громадської думки Gallup у липні. Результати опитування, що проводилося з 6 по 21 липня, продемонстрували, що цей показник знизився до 50% в порівнянні з 56% у попередньому місяці.

«До цього за весь час перебування на посаді його 46-го президента США рейтинг не демонстрував істотних змін. Таким чином, поточний показник на цей момент є для нього найнижчим результатом», - резюмували у Gallup.

Падіння популярності Джо Байдена аналітики інституту пов'язали в тому числі з приростом числа захворілих на коронавірус, уповільненням темпів вакцинації, а також з тим, що розцінки на бензин і ряд товарів для населення ростуть. За даними Gallup, найвищий рейтинг схвалення Байдена знаходився на рівні 57% в кінці січня - початку лютого і у квітні.

Слід зазначити, що як раз у цей період Байден проводив чітку антиросійську політику і тримав ціни на основні продукти харчування на перманентному рівні.

До схожих висновків про рівень схвалення політики Байдена прийшла і аналітична компанія Ipsos, що проводила опитування для ABC News наприкінці липня. За її даними, все більше американців розчаровуються в підході глави Білого дому до вирішення зовнішніх проблем США. Число тих, кого влаштовує нинішній курс Вашингтона, скоротилося майже на 20% - з 64% в січні до 45%. 

За даними агрегатора результатів соцопитувань - порталу RealClearPolitics, зараз діяльність Байдена схвалюють 50,7% американців.

Теги
Схожi
В Індії прооперували дівчинку, яка народилася з хоботом: її порівняли з божеством
Світ
В Індії прооперували дівчинку, яка народилася з хоботом: її порівняли з божеством
У провінції Уттар-Прадеш на півночі Індії 6-річній дівчинці зробили хірургічну операцію з видалення «хобота», з яким вона народилася...
Американський адвокат замовив власне вбивство
Світ
Американський адвокат замовив власне вбивство
Він хотів, щоб його старший син отримав страхову виплату розміром у 10 млн доларів...
В Австралії відбулися масові протести проти карантину
Світ
В Австралії відбулися масові протести проти карантину
В Австралії у місті Мельбурн відбулась масова акція протесту проти карантину: затримали щонайменше 235 людей, 10 поліцейських отримали поранення...
У Німеччині створили плюшевого ведмедя Меркель
Світ
У Німеччині створили плюшевого ведмедя Меркель
У Німеччині з нагоди відходу Ангели Меркель з поста канцлера випустили колекційну партію плюшевих ведмедів, схожих на Меркель...
Балакучий папуга в Аргентині допоміг викрити вбивство своєї власниці
Світ
Балакучий папуга в Аргентині допоміг викрити вбивство своєї власниці
В Аргентині в місті Сан-Ісідро папуга став ключовим свідком у справі вбивства та зґвалтування жінки...