Рабінович: Вибори у Кривому Розі - це початок очищення країни від нинішньої влади

Рабінович: Вибори у Кривому Розі  - це початок очищення країни від нинішньої влади

Перемога кандидата від партії кума Путіна - "ОПЗЖ"  - Костянтина Павлова на виборах мера в рідному місті президента Зеленського Кривому Розі стала початком очищення країни від нинішньої влади. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Він зазначив, що у Кривому Розі за фактом відбувся референдум.

"Там відбувся загальнонаціональний референдум. Спочатку "зелена" влада, щоб забезпечити на батьківщині президента неіснуючу перемогу, просто знущаючись над колишнім мером, порушувала міфічні справи, зробила все, щоб зняти його з виборів. Вони вважали, що це буде перемога. Після того, як він пішов, почався тиск на нашого Павлова: якісь десанти, якісь служби, всі поліції, СБУ – всі працювали тільки на одне – на перемогу президента. Нарешті, кілька днів тому Зеленський, всупереч нашим законам, я б навіть сказав,  всупереч етиці президента, відкрито виступив і попросив криворіжців проголосувати за його кандидата Шевчика. Вчора, за моїми розвідданими, президент двічі був у Дніпрі. Якби він не втручався, то були б вибори, а в підсумку відбувся загальнонаціональний референдум на батьківщині президента, який, безумовно,  вони програли", - зазначив він.

Рабінович також додав, що в Офісі президента наразі ухвалюють рішення, що робити з результатами виборів у рідному місті глави держави.

"Зараз на Банковій відбуваються якісь нескінченні наради, якісь команди, що, по-моєму, вони там вже придумують –  скасувати бюлетені або назвати Кривий Ріг іншою назвою і провести вибори. Все, що на думку спаде, щоб не допустити того, що ми бачили, – загальнонаціонального референдуму в місті, де народився президент, з якого він почав свою ходу на пост президента. Криворіжці сказали "ні" – "зеленим", "ні" –  тому, що вони не виконують своїх зобов'язань. Найголовніше, я подав законопроект про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. Референдум через цей закон. Тому я вітаю Павлова, нашу команду. Я думаю, що загальнонаціональний референдум вдався. Незважаючи на те що "зелені" обіцяли, прийшовши до влади, провести  національний референдум, вони про це забули. Ось ми і провели вам референдум. Я думаю, це гідний референдум, який має відповісти на питання: "Хто є хто", - наголосив  народний депутат.

Водночас він закликав своїх колег із партії у Кривому Розі бути пильними.

"Я зараз телефонував до штабу Кривого Рогу нашим хлопцям. Ми маємо справу з такими, м'яко кажучи, "чесними" людьми, що треба до останнього триматися на дільницях. Ми вже бачили Одесу, де спецназ вибивав народних депутатів, б'ючи жінку, матір чотирьох дітей, за командою Зеленського, тому що в Одесі була команда встановити неіснуючу перемогу партії "зелених". Зараз така ж команда у Кривому Розі. У Кривому Розі – команда зробити все, щоб думку, яку висловили його жителі, спотворити та обдурити людей. Ми не дамо цього зробити. Ви знаєте, з ким ви маєте справу, з наперсточниками треба йти до кінця. Сьогодні ми почали шлях до очищення мізків, в першу чергу, тому що вистачить вже розповідати казки, вистачить робити неіснуюче. Так хочеться дійсно позитивних змін", - резюмував Рабінович.

Теги
Схожi
На Донбасі сепаратисти почали опечатувати «безгоспні» квартири
Україна
На Донбасі сепаратисти почали опечатувати «безгоспні» квартири
«Виконавча служба ДНР» опечатує квартири, власники яких не сплачують за комунальні послуги...
Україна є лідером серед країн-претендентів у виконанні завдань для вступу до НАТО - Хомчак
Україна
Україна є лідером серед країн-претендентів у виконанні завдань для вступу до НАТО - Хомчак
Генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що Україна виконала навіть більше за ті країни, які були прийняті до Альянсу останніми роками...
Медведчук: мені пропонували покинути Україну, але не дочекаються
Україна
Медведчук: мені пропонували покинути Україну, але не дочекаються
КУм Путіна Медведчук, якого підозрюють у держзраді, заявив, що йому пропонують покинути Україну. Однак, як стверджує політик, робити це він не збирається...
Новий український правопис залишається
Україна
Новий український правопис залишається
Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) щодо скасування нового українського правопису...
14 травня 2021 року Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час війни
Україна
14 травня 2021 року Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час війни
Пам’ятну дату в лютому цього року запроваджено відповідною постановою Верховної Ради...