[]

Психологи радять: хочете змінити своє життя, змініть спочатку свої думки

Психологи радять: хочете змінити своє життя, змініть спочатку свої думки

Про силу думки пишуть книги, знімають фільми та серіали, розмовляють на роботі та вдома, однак користуються чудо-інструментом досі лише одиниці. Якщо ви прагнете змінити своє життя, зробити його більш якісним та цікавим, це саме те, що вам треба.

Сила думки

Все у Всесвіті є енергією. Думки - не вийняток. Енергія думок завжди прагне знайти форму, це прагнення закладено у її природі. Саме тому наші думки мають значення у Всесвіті й мають усі шанси для того, аби стати реальністю. Звичайно, поодинокі думки не мають потрібної сили, тож здатні лиш на незначний вплив на якість нашого життя, а багаторазово повторювані думки, моделюють  нашу реальність.

Психологи порівнюють думки із сонячними променями. Вони пропонують уявити збільшувальне скло та рухати його з боку в бік, пропускаючи через нього світло. Що виходить? Нічого. Світло розсіюється і нічого не відбувається. Те ж саме відбувається і з «разовими» думками, які з'являються у нас в голові.

Тепер уявіть, що ви тримаєте скло нерухомо на певній висоті й пропускаєте ті ж самі сонячні промені, тим самим сконцентрувавши їх в одній точці. Що відбувається? Правильно, загоряння. Те ж саме відбувається і з думками: якщо ви обираєте ті, які покращують якість життя і починаєте на них концентруватися, у житті починаються процеси, про які раніше ви могли тільки мріяти.

На думку психологів, важливо дати собі відповідь, які думки сьогодні заважають вам бути успішним? Можливо, мрієте стати чудовим оратором, але постійно думаєте про те, що незграбні, або ж не вмієте зацікавити публіку, знову і знову прокручуєте в голові картинки невдалих виступів?

Такі думки виступають бар'єром у досягненні мети. Відстежте їх і замініть якнайшвидше замініть на ті, які приведуть до бажаного.

На першому етапі варто зрозуміти, що думки мають свою особливу силу і від того, на яких думках людина сконцентрується, залежить її майбутнє.

Важливо: незалежно від обставин, у яких ви знаходитеся в даний момент, невдалого досвіду в минулому, ви здатні виробити необхідний тип мислення для досягнення успіху в будь-якій області життя. Для цього потрібно лише змінити свої думки і в цьому допоможуть прості техніки.

Інструменти успіху:

Ствердження

Це найпростіша техніка, яка допоможе впливати на думки, а за ними - на життя. Протягом багатьох століть цей спосіб - в основі світових релігій  у вигляді молитов і мантр. Проговорюючи твердження, ви даєте установку мозку, якого роду думки йому створювати.

Якщо Ви почнете промовляти твердження «Я успішна, творча особистість і в усьому мене супроводжує успіх», як приклад, то тоді мозок буде шукати підтвердження, які відповідають цим словам.

Виберіть твердження, яке відповідає Вашим бажанням на сьогодні, і промовляйте його про себе або вголос.

Важливо знати:

1. Вибирайте твердження позитивні. Наприклад, ствердження «Я ніколи не запізнююсь» - хибне. Чому? Тому, що промовляючи таке твердження, підсвідомість чує «спізнююся ... спізнююся ... спізнююся ...». Варіант на кшталт «Я завжди пунктуальний і приходжу вчасно» - правильний й здатен допомогти усунути пагубну звичку. Акцентуйте увагу на тому, чого хочете, а не навпаки.

2. Твердження робіть короткими, як мантри, аби легко було їх повторити кілька разів протягом дня.

3. Якщо не знаєте де взяти хороші твердження, то візьміть їх у людини, яка досягнула успіху в цікавій для вас галузі життя.
Перегляньте біографії людей, які є для вас прикладом, у них завжди можна знайти детальну інформацію про спосіб їх мислення.

Творча візуалізація

Психологи радять малювати життя, про яке мрієте, спочатку у своїй уяві. Картину слід зробити яскравою та деталізованою, так з'явиться більше шансів, що вона прийме бажану  форму та стане вашою дійсністю.

Творча візуалізацію - популярна методика серед людей, що досягли омріяних вершин. Наприклад, Арнольд Шварценеггер регулярно уявляв собі, як виходить на сцену і йому присвоюють титул «Містер Олімпія» задовго до того, як це стало його реальністю.

Джим Керрі виписав собі чек на суму $10 млн «за надані акторські послуги», потім, він візуалізував, як отримує його. Згодом, до тієї дати, яка була вказана на чеку, Джим мав змогу з легкістю його монетизувати. 

Вчені проводили експеримент, у якому брали участь спортсмени світового класу. Їх поділили на 4 групи:

1 - на 100% займалася тільки фізичними тренуваннями
2 - на 75% займалася фізичними тренуваннями, на 25% - візуалізацією
3 - 50% на 50%
4 - 25% на 75%

Результати вразили: саме 4 група досягла максимального росту своїх спортивних показників. Всі ці приклади доводять силу сконцентрованих думок.

Мисліть позитивно й живіть тим життям, про яке мрієте!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Психологи ФБР пояснили, як розпізнати в людині схильність до деспотизму
Психологія
Психологи ФБР пояснили, як розпізнати в людині схильність до деспотизму
Усі ми народжуються усміхненими немовлятами. То звідки ж виростають тирани і як вчасно їх розпізнати?
...
Психологи пояснили, що насправді відчуває дитина, коли їй говорять: «Як тобі не соромно»
Психологія
Психологи пояснили, що насправді відчуває дитина, коли їй говорять: «Як тобі не соромно»
Чи може відчуття сорому чому-небудь навчити? Чи справді воно виховує, чи, навпаки, лише підриває психічне здоров'я дитини?...
Соціологи стверджують: зрада вже не в тренді. Чи справді майбутнє за моногамією?
Психологія
Соціологи стверджують: зрада вже не в тренді. Чи справді майбутнє за моногамією?
Дослідження американських вчених показало, що люди старшого покоління більш схильні до зради, ніж молодші респонденти ...
10 простих порад від психолога, як полюбити перший день тижня: ура, понеділок!
Психологія
10 простих порад від психолога, як полюбити перший день тижня: ура, понеділок!
Всім іноді хочеться «скасувати понеділки», однак не всім випадає нагода продовжити вихідні. Як покращити настрій у перший робочий день тижня?...
Вчені про довге рукостискання: це вияв поваги чи шлях до провалу переговорів?
Психологія
Вчені про довге рукостискання: це вияв поваги чи шлях до провалу переговорів?
Рукостискання - важливий елемент невербальної комунікації, тест, що дозволяє швидко і з високою вірогідністю дізнатися, яким результатом увінчається ваша розмова...