Прямо під Києвом випускають іграшки для армії Росії

Прямо під Києвом випускають іграшки для армії Росії

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас, що знаходиться у Київській області, робить іграшки для армії Росії. Відео того, як працівниця фабрики розписує ялинкові кулі із зображенням червоної зірки й надписом «Армія Росії» оприлюднив блогер і екскурсовод Сергій Савченко на своїй сторінці у Facebook.

"Чиє Клавдієве, або Фабрика крихких новорічних мрій? Розбити віру в добро і людей так само просто, як і новорічну іграшку, створену цими людьми. Але є іграшки, які не розбити: їхні стінки міцні, а скло витривале настільки, що розбиває на длуски нашу українську реальність, а малюнок, навіть якби хотів, не зможеш тепер розвидіти, бо на ньому ненависне тавро радянської зірки у супроводі слів "армия россии". - написав у своєму дописі Савченко.

Чоловік зазначає, що на вході до художнього цеху, де виробляються прикраси з логотипом армії РФ, екскурсовод заборонив фото- і відеозйомку. А після того як чоловік все ж зафільмував процес виготовлення специфічних іграшок, керівництво й охорона погрожували йому «розбити морду», і обіцяли «поговорити так, щоб стало зрозуміло».

За словами Савченка, фабрика під Києвом є філією «найстарішої майстерні», розміщеної в Москві. На сайті підприємства зазначається, що в асортименті заводу понад «50 артикулів», куди постійно додають «модні й актуальні тренди».
 
 
"...Увесь цей різдвяно-новорічний блискіт і сяяяння ялинкових куль не більше, ніж мішура, гліттер, за мерехтінням якого приховуються відділи у Тюмені і Москві, російський сайт, замовлення, дзвоніня телефону +7495... і офіс (як символічно): Москва, проспект МИРУ. То чиє ти, Клавдієве?!.." - завершив свій пост блогер-екскурсовод.

Водночас адміністрація Клавдіївської фабрики визнала, що постачає свою продукцію до Росії. Про це написав виконувач обов’язків голови правління Павло Гукасов теж у Facebook.

«У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів», – написав він.Гукасов також поскаржився на зниження потоку екскурсій через економічну кризу. За його словами, замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без його уваги, тому що основний ресурс його часу займав розвиток нових проєктів.

«Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва цього замовлення. Наразі тираж ліквідовано», – написав він і додав, що надалі всі замовлення проходитимуть цензурний та етичний контроль.

 

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Нарешті столичний університет відреагував на українофобську поведінку свого викладача: заява ВНЗ
Україна
Нарешті столичний університет відреагував на українофобську поведінку свого викладача: заява ВНЗ
В педагогічному університеті назвали такі заяви викладачки неприпустимими і неприйнятними і хочуть провести слухання на засіданні Вченої ради ...
В Україні безробітних майже півмільйона людей
Україна
В Україні безробітних майже півмільйона людей
Через відсутність роботи число людей, які отримують від держави допомогу, за рік зросла більш ніж на 36%, а кількість вакансій скоротилася на 20,5%...
Міністерство у справах ветеранів ініціює створення інституту ветеранського омбудсмена
Україна
Міністерство у справах ветеранів ініціює створення інституту ветеранського омбудсмена
Структура охоплюватиме весь спектр питань із надання правового захисту ветеранів, взаємодіятиме з наявними інститутами з прав людини і посилюватиме та доповнюватиме їх...
На дорогах Києва вперше в Україні встановили нові дорожні знаки
Україна
На дорогах Києва вперше в Україні встановили нові дорожні знаки
Нові дорожні знаки 1.40 «зміна покриття» встановили на Подільському узвозі, вулицях Богомольця, Шовковичній та Великій Васильківській...
Під Офісом президента сталися сутички між мітингарями та поліцією
Україна
Під Офісом президента сталися сутички між мітингарями та поліцією
25 січня на мітингу проти підвищення тарифів на опалення під ОПУ сталася штовханина протестувальників та поліції...