[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Протистояти росії – означає не піти на дно. Бути проти росії – означає висоту

Протистояти росії – означає не піти на дно. Бути проти росії – означає висоту

Соціальна заздрість. Ось мотиваційна основа загарбників. «Вы слишком хорошо живёте». «У вас что, туалет дома?». «Прикинь, у них в деревне асфальт и уличное осветление, прикинь». Соціальна заздрість – невід’ємний елемент їхньої українофобії.

Вони карають нас за краще життя. Вони мстяться від імені свого облюбованого соціального дна. Вони і є те дно, яке каламуттю піднялося на поверхню й заступило сонце.

Соціалка – ось що їх невимовно дратує. Вони не можуть пережити, що «молодший брат» упакований за євростандартами, весь у новобудах, в особняках під містом, ще й джакузі мають. А «великий старший брат» далі випорожнюється в кукурудзу й місить болото на подвір’ї, заставленому пляшками з-під водки.

І ніяка «великая культура» його не врятує від іще більшого бодуна. І ніяка гагарінська космонавтика не запалить зорі в його болотній калюжі. І ніякий "мировой балет" не покличе його до мирного співіснування з кращими. І ніяка достоєвщина не зродить в його серці ноток гуманності.

І навіть позолота грошей не притлумить у ньому внутрішнього варвара-ординця. Заздрість ними рухає до мародерства. Заздрість є спусковим гачком їхнього звірства.

На нашу землю причвалав соціально опущений сусід, зазомбований мешканець днища, споду, самого долу. Він ніколи не спроможний буде відштовхнутися від дна догори – він буде перетворювати весь світ у суцільне дно, аби порівнятися. Він не прагнутиме тягнутися до вищого стандарту – він відчайдушно весь світ тягнутиме на свій найнижчий.

Він затопче все до щабля плінтуса, аби могти розмовляти нарівні.

Комунікація з дном загрожує постійним вдивлянням у безодню. Російського дна не існує. Ця заздрісна чорнота є суцільною й екзистенційною. Вона здатна пропонувати лише дно «за компанію». Цьому можна протистояти лише у безконтактний спосіб. Не бути з росією – означає дивитися на неї зверху. Протистояти росії – означає не піти на дно. Бути проти росії – означає висоту.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Популяційний портрет повоєнної України – прогнозовано колапсовий. Що не так?
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)