[]

«Просвіта» взяла участь у Національній зустрічі лідерів громад в Аргентині

«Просвіта» взяла участь у Національній зустрічі лідерів громад в Аргентині
Третя Національна зустріч лідерів громад відбулася днями в Аргентині за участі Українського культурного товариства «Просвіта».

Про це повідомив повідомив пресовий референт Референтури преси УКТ "Просвіта" Хав’єр Апонюк Савич у Facebook.

 «У культурному комплексі "Ля Вє'ха Усіна" у місті Парана, провінція Ентре-Ріос, відбулася ІІІ Національна зустріч лідерів громад», - йдеться у дописі.

Як зазначається, Українське культурне товариство "Просвіта" представляли його заступник голови Педро Маслюк, голова Об'єднання жінок "Просвіта" Наталія Гуцалюк та секретар Ольга Демчук.

На відкритті заходу виступили президент Спілки громад Ентре-Ріос Хосе Гарейс, міський голова Парани Серхіо Варіско, національний директор з культурного плюралізму Ліценціат Хуліо Крочі, секретар туризму і культури провінції Ентре-Ріос доктор Ана Кароліна Ґайлард та секретар з прав людини та культурного плюралізму Ліценціат Клаудіо Аврух.

Протягом дня були представлені різні дисертації, відбувся обмін досвідом громад за круглими столами. Близько 17-ї години день завершився заключною фотографією.

Після цього учасників зустрічі запросили на урочисту вечерю.

Захід був спонсорований Об'єднанням громад провінції Ентре-Ріос, Секретаріатом прав людини та культурного плюралізму, муніципалітетом Парани, урядом провінції Ентре-Ріос та Міжнародною організацією з міграції.

Як відомо, Українське культурне товариство «Просвіта» - це культурно-освітня організація української діаспори в Аргентині, що діє з 1924 року. Організація ставить собі на меті згуртування українців та їхніх нащадків серед аргентинського суспільства, популяризацію української культури, підтримку національних та суверенних інтересів українського народу. Є неприбутковою організацією, працює на громадській основі.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Чому українці у США обирають домашнє навчання?
Права
Чому українці у США обирають домашнє навчання?
Більшість прихильників домашнього навчання висловлюють побоювання, що через пандемію їхнім дітям у початковій школі доведеться проводити близько 6 годин на день перед екраном комп’ютера...
У Казахстані пройде фестиваль української народної творчості
Права
У Казахстані пройде фестиваль української народної творчості
IV Міжнародний фестиваль та виставка української творчості «Ми разом, ми одна сім'я!» відбудуться 26 жовтня у місті Нур-Султан....
Українець, що створив  WhatsApp
Права
Українець, що створив WhatsApp
Ян Кум – засновник WhatsApp, з 2014 - виконавчий директор Facebook, український емігрант, що став, американським мільярдером...
Українка ледь не стала «Міс Італія - 2019»
Права
Українка ледь не стала «Міс Італія - 2019»
20-річна українка Ірина Ніколі стала віце-міс італійського національного конкурсу "Міс Італія 2019". У попередньому відборі вона виграла титул "Miss Miluna Lombardia....
Українка стала кращим лікарем Міннесоти
Права
Українка стала кращим лікарем Міннесоти
"Minnesota Monthly" визнав Наталію Данилкову, лікаря-офтальмолога родом із Тернополя, кращим лікарем 2019 року...