Порошенко в Панамі судиться з Портновим

Порошенко в Панамі судиться з Портновим

Генпрокуратура Панами закрила справу проти Петра Порошенка, натомість порушила кримінальне провадження проти Андрія Портнова.

Про це повідомила пресслужба «Європейської солідарності» з посиланням на генсекретаря прокуратури Панами Делію А. Де Кастро.

«Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти здійснення правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепу під час судового провадження, дачі завідомо неправдивих показів, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом розповсюдження неправдивих відомостей», – цитують у політсилі документ, отриманий із Панами.

У «Євросолідарності» заявили, що в жовтні 2019 року генпрокуратура Панами закрила ініційовану Портновим справу проти Порошенка у зв'язку з відсутністю складу злочину. Водночас на основі показань Портнова було відкрито справу проти нього, яку Портнов намагався закрити, але йому відмовили.

«Очевидно, без Печерського суду це складно зробити. Тепер у панамській справі проти Портнова за дачу під присягою брехливих показів проти Порошенка, самого Порошенка визнано потерпілим», – ідеться в повідомленні, яке поширила пресслужба «Євросолідарності».

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року Перша спеціалізована прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю Панами прийняла рішення про закриття справи, порушеної за заявою ексзаступника глави АП часів президентства Віктора Януковича Андрія Портнова проти експрезидента Петра Порошенка.

Адвокат Порошенка Ілля Новіков заявив, що 13 жовтня 2019 року було зареєстровано провадження за заявою адвокатів Порошенка проти Портнова за подання завідомо неправдивої заяви.

До речі, Андрій Портнов вітав звільнення та передачу за обміном до Росії «беркутівців», яких підозрюють у злочинах на Майдані. Водночас Портнов закликав нову українську владу «негайно переходити до арештів» учасників Революції Гідності.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Угорщина зняла вето на початок переговорів про вступ України до ЄС
Політика
Угорщина зняла вето на початок переговорів про вступ України до ЄС
Рішення ухвалив Петер Мадьяр...
Проти волі Трампа: у Конгресі США просувають пакет допомоги Україні на $9 млрд
Політика
Проти волі Трампа: у Конгресі США просувають пакет допомоги Україні на $9 млрд
Палата представників підтримала петицію, яка відкриває шлях до розгляду законопроєкту...
Європарламент готовий обговорювати пропозицію Мерца щодо євроінтеграції України
Політика
Європарламент готовий обговорювати пропозицію Мерца щодо євроінтеграції України
Пропозицію канцлера Німеччини щодо «асоційованого членства» України основою для дискусії ...
Сибіга закликав не розкручувати маховик ненависті між Україною та Польщею через назву підрозділу ССО
Політика
Сибіга закликав не розкручувати маховик ненависті між Україною та Польщею через назву підрозділу ССО
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга закликав до порозуміння між Україною та Польщею ...
Греція офіційно заявила Україні протест через дрон, знайдений біля її узбережжя
Політика
Греція офіційно заявила Україні протест через дрон, знайдений біля її узбережжя
Афіни заявили про офіційний дипломатичний демарш Києву через військовий безпілотник...