[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Порошенко програв суд Шарію, нікчемній грудці бруду. Але Портнов то справжня небезпека!

Порошенко програв суд Шарію, нікчемній грудці бруду. Але Портнов то справжня небезпека!

Вчорашній коїтус двох пафосних гідроцефалів з прізвищами на "Г" поховав під своїм безглуздим резонансом насправді знакову та важливу новину про те, що Порошенко програв суд Шарію.

Нічого дивного в цьому немає, розраховувати на інший результат з урахуванням стану судів, суддів та політичної кон'юнктури, від якої вони узалежнені, було не варто. Але цей допис - не про конкретний судовий кейс, а радше про політичну далекоглядність кожного з нас.

Я вважаю, що Шарія як суб'єкта внутрішньої політики України створив Петро Порошенко та його команда.

Не поспішайте строчити гнівний коментар. Коли Петро, чинний тоді ще президент, поставив себе на один з ним рівень, а його горезвісне інформвійсько розвернуло абсолютно симетричну "шарікам" кампанію, останні отримали новий рівень паблісіті, про який раніше і мріяти не могли. Саме в цей момент Шарій з ватного мережевого конспіролога перетворився на (OMG) політика. Цілком логічний факт, адже політика в Україні ніколи не була прерогативою гідних. Ще раз наголошую - неочікувано високий результат партії Шарія - є результатом не його дії, а протидії йому.

Зараз я спостерігаю аналогічну ситуацію, але з іншим персонажем, на тлі якого Шарій - нікчемна грудка бруду. Йдеться про Портнова, якого радикальні, але розрізнені та розісрані вщент ультрапатріоти призначили своїм новим ворогом №1, мобілізувавши весь антимайданний електорат вже не під віртуального біженця, а під цілком реальну людину з цілком реальним досвідом та впливом. Тому якщо вже завтра з'явиться новий політичний проект, націлений на ватний електорат т.з. "юго-востока", особисто я не маю жодних сумнівів щодо того, хто його очолить.

Це вам не потішна опозиція, не відвертий йолоп Кива, не млявий пристосуванець Бойко, не карикатурний комсомолець Мураєв і не кармічний антихаризмат Медведчук. На їхньому тлі Портнов виглядає компетентним та вмотивованим. Сьогодні він опонує всім - владі, опозиції, активістам - і набирає бали. Йому навіть не потрібно вкладати гроші в піар - все роблять його опоненти.

Говорячи простіше, ситуація - пат. І що з цим робити, я не знаю. А ви?

 

P.S. На "Г" у нас багато кого, але йдеться про Гордона і Гіркіна.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»