Помер відомий путініст, режисер та спонсор бойовиків ДНР Володимир Меньшов

Помер відомий путініст, режисер та спонсор бойовиків ДНР Володимир Меньшов

Відомий російський актор і режисер Володимир Меньшов, який помер від коронавірусу у віці 81 року, фінансував терористів "ДНР", за що і потрапив до "чорного списку" Служби безпеки України. Крім того, знаменитість був великим прихильником політики президента РФ Володимира Путіна.

Також режисер позитивно відгукувався про окупацію Росією Криму та заявляв про необхідність приєднати до РФ Донбас. Що ще говорив Меньшов про Україну, Донбас та Крим.

Про окупований Крим

Багато талановитих людей у Росії не підтримали агресивну політику Кремля щодо України. Кажучи словами режисера Володимира Меньшова, "не пройшли перевірку Кримом". Тому вони зазнають великих труднощів.

"Вони просто не пройшли перевірку Кримом. Возз'єднання із Кримом стало тим переломним моментом. І ті, хто зайняв тоді жорстку позицію, що Крим не наш, зараз зазнають великих труднощів – я це бачу на талановитих людях, які стають маргінальними особистостями.

У них є своя, але дуже обмежена аудиторія. Але це для них уже боляче. Вони не можуть знайти порозуміння. Тому що порушили в питанні Криму глибинні, фундаментальні речі", – говорив Меньшов.

Російський актор Володимир Меньшов

Реакція на перевірку СБУ

Володимир Меньшов гостро відреагував на повідомлення про те, що Служба безпеки України перевірить його на пособництво "ДНР".

"Навіть не розумію, як вони наважаться до мене прийти і щось ще питати, з іншої держави прийшли перевіряти?" – зазначав режисер.

"Нам здається, що ми тільки що зіткнулися з цим Майданом, з цієї ненавистю, з українською русофобією. Але це все було вже десять років тому. Під час роботи в Україні в той період я слухав розмови, їздив на Донбас, у Львів і Київ. І в мене було дуже важке враження. Я бачив людей, які говорили, що їх змушують розмовляти українською мовою в стінах університету. Розкішного професора похилого віку змушували читати лекції українською мовою, а він її не знає, і його тепер через це звільняють. І це було в Донецькому університеті".

Популярний режисер Володимир Меньшов

Про ставлення Росії до України

"Нашою помилкою було те, що ми недостатньо активно в українські процеси втручалися. Сподівалися на те, що вони перебісяться. Розраховували на те, що пройде цей сплеск націоналізму, який стався у всіх радянських республіках, ці антиросійські настрої. Ми не давали приводу для такої ненависті, щоб нам кричали: "Москаляку на гілляку".

Я пишаюся своїм народом, який при тому, що в нього нескінченно встромляються стріли, не перейнявся ненавистю. Ми легко пережили грузин і ніде не громили грузинські ресторани. Тому що там це відбувається. Там просто виживають росіян зі своєї території, всі перейшли на грузинську мову і перестали розуміти російську.

У мене немає претензій до нашої сторони. Ми не даємо навіть приводу. Якщо тільки не брати останній рік, коли вже з'явилися "ДНР" і "ЛНР", а так кожен раз нас дістають. Що ми зробили не так, щоб бути перед ними винними?"

Нагадаємо,

Причиною смерті Меньшова стала коронавірусна інфекція - він заразився близько тижня тому. Однак повідомлялося, що хвороба у нього протікала в легкій формі.

Володимир Меньшов закінчив Школу-студію МХАТ імені В. Немировича-Данченка і аспірантуру при кафедрі режисури у ВДІКу. У 1981 році знятий ним фільм "Москва сльозам не вірить" отримав премію "Оскар" в номінації "Кращий фільм іноземною мовою".

Ирина Муравьева и Вера Алентова в фильме "Москва слезам не верит"

Теги
Схожi
У Канаді тіло обгорілої жінки сприйняли за манекен і викинули його у смітник
Світ
У Канаді тіло обгорілої жінки сприйняли за манекен і викинули його у смітник
Після з’ясування обставин ситуації поліцейські вибачилися перед родичами жінки....
У Туреччині через пожежі почалась евакуація туристів
Світ
У Туреччині через пожежі почалась евакуація туристів
На південному сході Туреччини через масштабні пожежі почали евакуювати туристів...
Понад 200 тисяч людей вийшли на акції проти COVID-паспортів у Франції (фото, відео)
Світ
Понад 200 тисяч людей вийшли на акції проти COVID-паспортів у Франції (фото, відео)
У Франції відбулись масові протести проти обовʼязкової вакцинації і COVID-паспортів. У заходах, які відбулись 31 липня, взяли участь понад 200 тисяч людей...
У НАТО розповіли, в якому випадку відкриють вогонь по російських кораблях
Світ
У НАТО розповіли, в якому випадку відкриють вогонь по російських кораблях
Адмірал НАТО Роберт Берк заявив про можливість удару по Росії у Чорному морі...
Грабіжник на електросамокаті вкрав з бутика у Парижі коштовності на мільйони євро
Світ
Грабіжник на електросамокаті вкрав з бутика у Парижі коштовності на мільйони євро
Наступного ранку підозрюваного громадянина Чорногорії разом з передбачуваним спільником затримали біля автодороги на сході Франції...