Помер 52-річний композитор Адам Шлезінгер

Музикант і композитор Адам Шлезінгер помер у результаті ускладнень коронавірусу у віці 52 років. Про це повідомляє Variety, зазначивши, що музикант помер у середу вранці, 1 квітня.
Його адвокат Джош Грір заявив, що Шлезінгер після госпіталізації в лікарню штату Нью-Йорк, де він перебував більше тижня, знаходиться у важкому стані.
Адам Шлезінгер відомий як засновник Fountains of Wayne, зазначає видання. Він був номінований на премію "Оскар" за написання головної пісні і ще двох композицій до фільму "Те, що ти робиш" Тома Хенкса (1996). За цю музику він у результаті отримав премію "Греммі". Композитор також отримав три премії "Еммі" за музику до телевізійних шоу.
Фонтани Уейна, група, яку Адам спільно створив із Крісом Коллінгвудом, отримала дві номінації «Греммі» у 2003 році, за найкращого нового виконавця (через багато років після фактичного дебюту гурту у 1996 році) та за найкращу поп-програму групою для 40 найкращих синглів «Мама Стейсі», нахабна MTV-стрічка, яка стала найбільшим хітом групи. Однак його перемога «Греммі» прийшла за найкращий альбом комедії за його роботу над «Стівеном Колбертом Різдвом».
Раніше Український дощ писав, що 26 березня від ускладнень, викликаних коронавірусом, на 70-му році життя помер американський актор Марк Блум, який зіграв у фільмах «Відчайдушно шукаю Сьюзен» (1985) і «Крокодил Данді» (1986), повідомляє в Twitter нью-йоркський театр Playwrights Horizons.
...