Поліція розповіла подробиці кривавої риболовлі на Житомирщині

Поліція розповіла подробиці кривавої риболовлі на Житомирщині

Чоловіки, яких розстріляли під час риболовлі на Житомирщині, приїжджали до підозрюваного у вбивстві не вперше, а один із загиблих приятелював з ним близько 10 років.

Про це повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.

«У рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 115 (умисне вбивство), поліцейські провели комплекс слідчо-розшукових дій. Так, на місці події проведено ретельний огляд та вилучено низку слідової інформації, що допоможе відтворити перебіг подій того вечора», – ідеться в пресрелізі.

Зазначається, що поліція опитала декілька десятків осіб – як родичів, так і жителів села з приводу обставин події.

За словами рідних загиблих, чоловіки виїхали з дому вранці 21 травня для відзначення дня народження одного з них та риболовлі в місці, де вони неодноразово уже бували.

«Після стрілянини тіла загиблих лежали у кількох місцях. Двоє чоловіків, 1986 та 1973 р.н., військовослужбовці одного з батальйонів Нацгвардії, на момент загибелі перебували в альтанці, де вечеряли. Тіла ще двох чоловіків, волонтера, 1976 р.н., та нацгвардійця, 1970 р.н., поліцейські виявили на вході до іншого будинку», – розповіли в поліції Житомирщини.

Молодший із загиблих був у найбільш давніх і приязних стосунках із підозрюваним. Попередньо, їх знайомство тривало близько 10 років, і жодних конфліктів між ними раніше не виникало.

Інші троє чоловіків, 1970, 1973 та 1990 р.н., лежали на ліжках в одній з кімнат будинку. Обстановка на місці події вказує на те, що подальші події були несподіваними і неочікуваними для загиблих.

Під час огляду місця злочину поліцейські вилучили шість одиниць вогнепальні зброї. Уся вона була зареєстрована та належала учасникам події. Підозрюваному – гладкоствольна рушниця ИЖ-58 16 калібру. Загиблим – мисливські карабіни «Ремінгтон», «Ругєр», АКМС-МФ1, Zbroyar Z15 та травматичний пістолет ПМТ. Також під час огляду виявили набої та гільзи, два ножі.

Серед вилученого і три автомобілі: ВАЗ 2121 («Нива»), що належить підозрюваному, та «Нісан Наваро» і «Шкода Октавія», на яких приїхали відпочивальники.

За словами начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергія Крупея, наразі слідчі призначили у справі близько двох сотень досліджень: від судово-медичних експертиз тіл загиблих до комплексних молекулярно-генетичних та балістичних, дактилоскопічних, трасологічних та інших.

Згідно з висновками експертів, причинами смерті семи загиблих стали вогнепальні дробові поранення з ушкодженням внутрішніх органів.

Наразі у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини створили посилену слідчо-оперативну групу, яка розслідує цю справу.

Як повідомлялося раніше, 22 травня у селі Новоселиця Попільнянського району біля приватних ставків місцевий житель розстріляв із мисливської рушниці сім осіб.

До речі, ДБР здійснює досудове розслідування стосовно двох поліцейських, затриманих за підозрою у зґвалтуванні жінки на Київщині.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
В ОП готують Федорову надвпливову посаду і обговорюють заміну Сирському
Україна
В ОП готують Федорову надвпливову посаду і обговорюють заміну Сирському
Західні партнери очікують, що Федоров погодиться обійняти нову посаду, яку неофіційно називають «miltech czar»...
«Я ніколи не прагнула публічності» - дружина Федорова гостро переживає сталкінг після відставки чоловіка
Україна
«Я ніколи не прагнула публічності» - дружина Федорова гостро переживає сталкінг після відставки чоловіка
Пост у соцмережі жінка розпочала з емоційного визнання...
Єрмак зустрічався з Сирським після відставки Федорова
Україна
Єрмак зустрічався з Сирським після відставки Федорова
Ексголова Офісу президента Андрій Єрмак дві години тому відвідав пункт управління головкома...
Понад 90% чинних відстрочок від мобілізації продовжуватимуться автоматично - Міноборони
Україна
Понад 90% чинних відстрочок від мобілізації продовжуватимуться автоматично - Міноборони
У Міноборони назвали категорії, яким доведеться оновлювати дані вручну...
СБУ затримала керівництво оборонного підприємства через вибухи на складах у Вишневому
Україна
СБУ затримала керівництво оборонного підприємства через вибухи на складах у Вишневому
За версією правоохоронців, гендиректор підприємства неналежно організував виробничо-господарську діяльність...