[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Поглинання Білорусі Росією є відповіддю на питання, за що стояв Майдан

Поглинання Білорусі Росією є відповіддю на питання, за що стояв Майдан
Поглинання Білорусі Росією, яке позавчора остаточно освятили Путін з Лукашенком, є найкращою відповіддю на питання «за що стояв Майдан».
 
Якби не Майдан, на фотографіях з учорашньої зустрічі було б не два президенти, а три - Путін, Лукашенко і Янукович, який би втретє перепризначив себе через кишенькову Раду. Саме Майдан зламав план Путіна проковтнути Україну разом з Білоруссю і назвати цей процес «возз‘єднанням братських народів» - це головний висновок з цієї зустрічі.
 
Другий висновок: позавчора Лукашенко розміняв свою державу на безпеку своєї дупи.
 
 
Він свідомо сприяє втраті Білоруссю суверенітету, і те, що вже сьогодні Москва відправила туди своі винищувачі, є прямим свідченням цього факту. Газ по $128 для Білорусі вкотре підтверджує, що для Росії це не паливо на продаж, а зброя та знаряддя для шантажу, адже на європейському ринку ціна сягає $700. А ще це гарне нагадування про те, що в жодному разі Україні не можна повертатися до старих спільних газових схем, оскільки кінцева ціна російських знижок - це втрата незалежності.
 
При цьому, потрібно розуміти, що Лукашенко робить це абсолютно незаконно, адже білоруське суспільство не надало йому відповідних повноважень. Жоден народ не надасть повноважень на знищення своєї держави і білоруси - не виняток.
 
Для України питання збереження Білоруссю суверенітету є надзвичайно важливим, адже остаточна втрата нею суб‘єктності призведе до тотальної облоги Росією наших кордонів. При цьому, сподіватися на Лукашенка, який відверто плазує перед Путіним і зливає свою країну, вже не можна.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
У Порошенка вже навіть не намагаються приховувати інформаційні синхрони з росіянами
«Кримська платформа» - недружня акція? А окупація Криму - дружня?
Невже свавілля Red Bull біля Софії Київської відбулося за неофіційного благословіння Кличка?
До нас їде Меркель. Але як Німеччина може гарантувати безпеку України, якщо Росії чхати на будь-які гарантії