[]

Погана пам'ять, слабкість та інші наслідки нестачі магнію

Погана пам'ять, слабкість та інші наслідки нестачі магнію

Ідеальна жінка існує. Страхи і тривоги вона вміє перетворювати на цілі та завдання, а замість того, щоб піддаватися паніці, спокійно зважує всі за і проти. Вона не просто емоційно збалансована, але й може транслювати цей стан іншим. Вона - «магнієва жінка», яка підтримує свій організм коректним прийомом препаратів магнію.

На думку нутриціолога Марини Рябус, ідеал досяжний і цілком може стати нормою нашого суспільства при свідомому підході і грамотному ставленні до себе.

Дефіцит магнію: чому і у кого він виникає

Медицина ділить людей на вилікованих (тих, хто компенсував свої дефіцити) і нелікованих (тих, хто справляється з наслідками нестачі якихось важливих речовин силою волі). Дефіцитів відомо чимало, але серед лідерів нашого часу - магнієвий. Міжнародна класифікація хвороб внесла цей дефіцит до переліку існуючих діагнозів. Називається він недостатність магнію. Але чому він небезпечний?

Здавалося б, століттями люди жили, і нічого. Так, жили, виснажували родючий шар землі і нарешті отримали збіднілий грунт, який не насичує рослини необхідним комплексом вітамінів та мікроелементів. Відповідно, з продуктами харчування магній в наш організм сьогодні практично не потрапляє. Це перший чинник, який викликає дефіцит.

Що стосується наступного фактора, то сучасні засоби діагностики можуть виявляти і називати своїми іменами те, що колись було непоясненним:

 • слабкість;
 • апатія;
 • постійні болі в попереку;
 • дратівливість;
 • тривожність;
 • часті судоми.

Причиною всіх перерахованих вище симптомів сучасна лабораторна діагностика назве недолік магнію, а не пристріт, порчу чи прокляття.

А ось до прокляття нашого часу можна віднести третій фактор, який знижує рівень магнію в організмі, - фастфуд. Всілякі консерванти і підсилювачі смаку активно конкурують з магнієм і вимивають його з організму, посилюючи дефіцит. За такою ж схемою, як і фастфуд, працюють засоби гормональної замісної терапії та контрацепції. Крім того, магнієве депо нашого організму дуже швидко виснажується в період стресів, криз (під час час іспитів, сімейних негараздів) і соціальних катаклізмів (так-так, ми про пандемію і карантин).

Отже, магній важко отримати з природних джерел і дуже легко втратити, звідси розуміємо, що магній завжди в дефіциті. А без нього організму скрутно.

Чому магній такий важливий?

Це макроелемент, який контролює значну кількість біохімічних реакцій. Його поле діяльності справді величезне.

 • Він бере участь в процесах енергетичних і пластичних, в синтезі білків, того ж колагену, який відповідає за красиву шкіру і каркас обличчя, а також за здорові суглоби і гнучкі зв'язки.
 • Без роботи магнію організм не засвоїть вітаміни групи В, а це - хороша пам'ять, рухливість і провідність сигналів по периферичних нервах, ефективна м'язова робота, репродуктивні і онкопротекторні властивості.
 • Магній відіграє дуже важливу роль в захисті наших судин від вікових змін.
 • Допомагає стабілізувати нервову систему.
 • Є для організму простим, природним антистресом.

Хто така «магнієва жінка»?

«Магнієва жінка» - це та, яка спостерігається у нутриціолога і п'є магній в певних кількостях, наприклад, порядку 400-600 мг органічного (і це принципово) магнію.

Таку сучасну представницю прекрасної статі відразу легко впізнати, адже вона:

 • емоційно збалансована і має можливість з гумором і здоровою відстороненістю виробляти зважену позицію щодо подій, які відбуваються;
 • вірно розставляє пріоритети;
 • її здатність до сприйняття емоцій інших людей не обтяжена тривожністю, тому вона з розумом створює комфортне емоційне поле для всіх;
 • її чоловік - стовідсотково найщасливіший у світі, оскільки вона може прогнозувати ситуацію і діяти максимально тонко, створюючи і розряджаючи атмосферу, тобто здатна адмініструвати і гармонізувати простір;
 • не відмовляє чоловіку в близькості, тому що у неї «не болить голова» - магній має профилактичну дію на м'язові спазми і сприяє гармонійній роботі центральної нервової системи;
 • повноцінно відпочиває: саме під час сну наш організм виробляє елементи, необхідні для ефективного функціонування і міцного захисту від зовнішніх загроз;
 • можна сміливо заявити, що жінка, у якої хороший рівень магнію, має меншу сприйнятливість до різних інфекційних захворювань.

Як наблизитися до досконалості

Звісно, чарівної таблетки від усіх бід і негараздів не існує, а ваш індивідуальний комплекс підтримки повинен призначатися виходячи з результатів лабораторної діагностики грамотним нутриціологом. Але можна впевнено сказати, що жінці вкрай необхідний магній, а також вітаміни C і D. Особливо в період різних епідемій, коли потрібнен захист від зовнішніх загроз і гармонія всередині.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Вчені порівняли якість зволоження організму звичайною водою і молоком
Здоров'я
Вчені порівняли якість зволоження організму звичайною водою і молоком
Вода сприяє швидкому зволоженню організму, однак напої з більшим вмістом цукру, жиру або білка роблять це ще краще...
У вас депресія? Вчені з’ясували, як куріння позначається на психічному здоров’ї
Здоров'я
У вас депресія? Вчені з’ясували, як куріння позначається на психічному здоров’ї
Ізраїльські вчені з Єврейського університету довели, що між курінням та розвитком психічних розладів є тісний зв’язок...
Нове відкриття учених: темп ходьби безпосередньо пов'язаний зі старінням
Здоров'я
Нове відкриття учених: темп ходьби безпосередньо пов'язаний зі старінням
Чому ходьба корисніше за біг і що відбувається в організмі під час прогулянки...
Американські вчені довели, що вейпинг завдає не меншої шкоди, ніж паління цигарок
Здоров'я
Американські вчені довели, що вейпинг завдає не меншої шкоди, ніж паління цигарок
Результати дослідження довели, що використання електронних сигарет значно збільшує ризик розвитку в людини хронічних захворювань легень...
Американські вчені довели, що фізкультура зменшує ризик онкозахворювання до 27%
Здоров'я
Американські вчені довели, що фізкультура зменшує ризик онкозахворювання до 27%