«Подача каменів з неба за графіком» - з кримських мереж

«Подача каменів з неба за графіком» - з кримських мереж

Ситуація з водопостачанням в Криму продовжує погіршуватися. З 14 грудня населенню Ялти подаватимуть воду тільки по шість годин на добу. Ялтинці в соцмережах гірко іронізують і міркують про причини посухи.

На введення графіків подачі води підконтрольна Росії влада Ялти пішла через проблеми з наповненням Щасливенське і Загорського водосховищ, які живлять місто.

Про це йдться в матеріалі Крим. Реалії.

 

 

 

У ялтинців ця новина викликала гірку іронію.

 

Alexsander Savickiy

Припливли!)))) Ну, в Криму адже проблем з водою немає!? Начебто уряду Росії і Криму 6 років про це талдичили!))

Sergei Mlachnev

Отож бо й воно! Спочатку купують акваріум! А потім заводять рибок !! А тут все кверхсракой!

Алена пара

А навіщо взимку митися і так зійде :-) Антисептиком тепер не тільки руки митимемо.

Єлизавета Чернишова

Мийте руки, щоб не захворіти ковідом, але воду ми вам відключимо, тому що гроші, виділені на ремонт водопроводу, ми вже попив :-(

Дмитрий Карней

Велика Ялта з 14-го грудня переходить на подачу каменів з неба за графіком 24/7.

Руслан Зражевський

Грошей і води немає, але ви тримайтеся.

Marina Popova

Без свята, грошей, продуктів і води ... Крутіше не буває. Для 21 століття - це прорив)))

Ludvika Papadopoulou

Зате без бІндер. І Путін завжди молодий і юний грудня Вперед.

Наталя Кам'янецька

Треба потерпіти ((()

Irina Pluzhnik

Ось згадалося. У нульових якось Л. Д. Кучма, до якого у багатьох вельми неоднозначне ставлення, сказав: "Путін може взяти Крим, а що він з ним робити буде?" Ну, і що, дійсно?

Alexey Vladimirovich

Це початок кінця Криму ...

Ludvika Papadopoulou

Вже не початок. Це фінішна пряма.

Коментатори висловлюють свої думки про причини водного дефіциту в Ялті і оточуючих її населених пунктах, які ніколи не залежали від поставок води по Північно-Кримському каналу.

Ірина Ірінова

Раптом, різко закінчилася вода ...! Чому за всі роки ніхто не задумався про заміну водопроводу, який гнилий наскрізь, чому не проводилась реконструкція? Тарифи на воду підвищують постійно, а відновлювальні роботи не проводилися! Тобто люди будуть сидіти без води, яка все одно буде витікати просто в землю !!! Схоже на шкідництво! І ще момент, дуже сильно збільшилася щільність населення в Криму, сезони, гості і т. Д. - а води навіть для своїх потреб немає ...

Zerich Arthur

6 годин на день вода - це наслідки "розумної" діяльності і могутніх і "всеохоплюючих" дій правителів Ялти за останні 6 років в цілому ..

Катя Волчик

Тому що, замість заміни труб часів СРСР, у нас пиляли і освоювали бюджет і сподівалися на дощі. Досить кілька морозних днів, щоб порвати залишки трубопроводу, і тоді можна буде населенню відключати воду на тижні або навіть місяці, під виглядом ремонту. При цьому жоден чиновник "не постраждає" - для себе у них всë завжди є.

Aleksey Grek

Бездумна забудова наших міст і витоку води з дірявих магістралей привели до цього. І це тільки початок. Наповнити водосховища миттєво не вийде. Будь-які опади, при такому величезному розборі, безсилі зробити це. Тут вже перейшли межу. І це тільки початок ... Далі нас чекає наростання проблем.

Ульяночка Цирцина

Забороніть вже масову забудову півострова, зруб дерев. Невже від жадібності в мозку немає розуміння про зміну клімату та порушеннях в навколишньому середовищі, глобальне потепління і т. Д ... Нахрена вам всім будинку біля моря? Щоб приїхати на тиждень відпочити? Так готелів валом.

Олег Лебідь

Божевілля і крах мрій, хто радів ... Все гірше і гірше у всьому, антисанітарія без води гірше буде, ніж якийсь вірус ... дерибанщика і передельщікам плювати на жителів Криму. Очевидно, за 6,5 років бездіяльності по воді тільки про свої інтереси думають.!?

Падін Олександр

Скоро водоміст побудують, і відразу продукти подешевшають і бензин.

Руслан Закіров

Пора переробити радянський анекдот про побудову соціалізму:

- Що буде, якщо побудувати "русскій мір" в Сахарі?

- Спочатку нічого не буде, а потім почнуться перебої з піском.

Всі процитовані в цьому огляді публікації взяті з відкритих джерел

Довідково

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинили.

Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення грунту на півострові.

У 2020 році ситуація з водопостачанням в Криму стала критичною. Невелика кількість опадів і малосніжна зима привела до посухи, стверджують кримські вчені.

З кінця серпня графіки подачі води були введені в Сімферополі, а також в Сімферопольському і Бахчисарайському районах. Пізніше це торкнулося Білогірська і Білогірського району та частково Алушти.

Підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов не виключив, що Росія може визнати надзвичайною ситуацію з водопостачанням Криму. Він також стверджував, що 2020 рік став найбільш посушливим за 150 років спостережень.

Влада Росії виділили мільярди рублів на будівництво нових водогонів, водозаборів і на буріння свердловин.

Моніторингова місія ООН в Україні наполягає, що, згідно з міжнародним правом, Росія несе повну відповідальність за забезпечення населення Криму водою.

Офіційний Київ стверджує, що постачання води на півострів по Північно-Кримському каналу відновляться тільки після деокупацію Криму.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Нарешті столичний університет відреагував на українофобську поведінку свого викладача: заява ВНЗ
Україна
Нарешті столичний університет відреагував на українофобську поведінку свого викладача: заява ВНЗ
В педагогічному університеті назвали такі заяви викладачки неприпустимими і неприйнятними і хочуть провести слухання на засіданні Вченої ради ...
В Україні безробітних майже півмільйона людей
Україна
В Україні безробітних майже півмільйона людей
Через відсутність роботи число людей, які отримують від держави допомогу, за рік зросла більш ніж на 36%, а кількість вакансій скоротилася на 20,5%...
Міністерство у справах ветеранів ініціює створення інституту ветеранського омбудсмена
Україна
Міністерство у справах ветеранів ініціює створення інституту ветеранського омбудсмена
Структура охоплюватиме весь спектр питань із надання правового захисту ветеранів, взаємодіятиме з наявними інститутами з прав людини і посилюватиме та доповнюватиме їх...
На дорогах Києва вперше в Україні встановили нові дорожні знаки
Україна
На дорогах Києва вперше в Україні встановили нові дорожні знаки
Нові дорожні знаки 1.40 «зміна покриття» встановили на Подільському узвозі, вулицях Богомольця, Шовковичній та Великій Васильківській...
Під Офісом президента сталися сутички між мітингарями та поліцією
Україна
Під Офісом президента сталися сутички між мітингарями та поліцією
25 січня на мітингу проти підвищення тарифів на опалення під ОПУ сталася штовханина протестувальників та поліції...