Південна Корея запустила ракети «повітря - земля» у відповідь на пуски КНДР

Південна Корея запустила ракети «повітря - земля» у відповідь на пуски КНДР

Військові Республіки Корея запустили 2 листопада три ракети класу "повітря - земля" з винищувачів у відкрите море на північ від північної лінії розмежування. Про це повідомило агентство Ренхап з посиланням на Комітет начальників штабів Республіки Корея.

«Ракета після сьогоднішнього пуску Північної Кореї вперше після поділу Корейського півострова впала поблизу наших територіальних вод на південь від північної лінії розмежування. Це безпрецедентно та неприйнятно», - сказали в комітеті.

У відомстві наголосили, що військові Південної Кореї відреагують на це рішуче.

У Сеулі раніше повідомили, що Північна Корея запустила три балістичні ракети малої дальності у бік Японського моря. За даними військових, пуск було здійснено з району міста Вонсан провінції Канвондо в районі 08:51 (2:51 за київським часом). Одна з ракет впала на південь від північної лінії розмежування, яку в Південній Кореї вважають фактичним морським кордоном.

Ракета, як зазначає «Ренхап», летіла у бік південнокорейського острова Улліндо, де було оголошено повітряну тривогу. Вона впала в море за 167 км на північний захід від Уллиндо і 57 км на схід від Сокчхо. Цей випадок став першим, коли ракета летіла у бік південнокорейської території.

Ядерні випробування Північної Кореї почастішали із січня 2022 року. Так, 13 жовтня КНДР провела випробувальний запуск стратегічних крилатих ракет великої дальності. Дві ракети, пролетівши над Жовтим морем, вразили ціль з відривом близько 2 тис км. 4 жовтня Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над Японією і впала в Тихому океані за 3 тис кілометрів від берега.

Президент Південної Кореї Юн Сок Єль назвав такі дії «шаленою провокацією» і зазначив, що Пхеньян зіткнеться з рішучою відповіддю з боку південнокорейських військових та їхніх союзників.

Український Дощ писав раніше, що на саміті в російському Сочі лідери Вірменії та Азербайджану прийняли підсумкову заяву, де йдеться, що сторони утримуватимуться від застосування сили у вирішенні спірних питань.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Чоловік у стані наркотичної параної мучив і вбив 93-річного друга
Світ
Чоловік у стані наркотичної параної мучив і вбив 93-річного друга
Чоловіка, який вживав марихуану, мав параноїдальний стан і понад 24 години катував свого 93-річного друга...
«Має понести відповідальність»: Мадяр заявив, що Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой»
Світ
«Має понести відповідальність»: Мадяр заявив, що Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой»
Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой» під Будапештом...
Трамп накричав на Нетаньягу і назвав його «божевільним» через удари по Лівану
Світ
Трамп накричав на Нетаньягу і назвав його «божевільним» через удари по Лівану
У телефонній розмові з Нетаньягу президент США Дональд Трамп висловив невдоволення ...
 Суд у США заборонив Трампу перейменовувати Центр Кеннеді на свою честь
Світ
Суд у США заборонив Трампу перейменовувати Центр Кеннеді на свою честь
Окружний суд США у Вашингтоні заборонив перейменовувати Центр виконавських мистецтв імені Джона Кеннеді...
Росіяни мають ресурс на масовані ракетно-дронові удари по Україні кожні 5-10 днів –ЗМІ
Світ
Росіяни мають ресурс на масовані ракетно-дронові удари по Україні кожні 5-10 днів –ЗМІ
РФ має ресурс, щоб проводити масовані ракетно-дронові атаки на Україні кожні 5-10 днів...