Після скандалу Тодоренко вирішила покинути РФ і знайти роботу в Україні

Відома співачка та телеведуча Регіна Тодоренко, яка останні роки живе і працює на території країни-агресора, вирішила повернутися на батьківщину, в Україну. Тодоренко навіть знайшла вже тут роботу - зірка буде вести рубрику про подорожі "Кралі в терміналі" на радіостанції "Люкс FM".
«Дуже рада, що тепер можу поділитися своїм досвідом та емоціями, які отримала в подорожах, з радіослухачами. До того ж мені завжди було цікаво спробувати себе в якості радіоведучій і вести програму українською мовою», - сказала вона.

Додамо, що Тодоренко чотири роки була ведучою популярного тревел-шоу "Орел і решка". А от робота на радіо стане для неї абсолютно новим досвідом, тим паче, коли рубрику потрібно вести українською мовою.

Нагадаємо, що нещодавно ведуча і блогер Регіна Тодоренко виявилася в центрі скандалу після звинувачень на адресу жертв домашнього насильства. Тодоренко втратила звання «Жінка року» від російського глянцю Glamour після скандальних слів про жертв домашнього насильства. Пізніше з нею розірвали контракти кілька відомих брендів - PepsiCo і Pampers. Не допомогли навіть публічні вибачення і визнання своєї провини. Тоді Тодоренко вирішила зайнятися зйомками документального фільму, який розкриває проблему домашнього насильства.