Підтримати Кейт Міддлтон на Різдвяному концерті прийшли принци Джордж, Луї та принцеса Шарлотта

Святкова атмосфера вже занурила у свої обійми Велику Британію, адже в суботу, 9 грудня, у Вестмінстерському абатстві пройшли зйомки Різдвяного концерту «Разом на Різдво», організатором якого ось уже 3 роки поспіль є Кейт Міддлтон.
Однак найбільше уваги прихильників цього дня привернули принци Джордж, Луї та принцеса Шарлотта, які прийшли підтримати свою маму на такій важливій події.

Цього року відмінною рисою урочистостей є спеціальна поштова скринька, яка стоїть при вході до Вестмінстерського абатства. Гостям заходу пропонується написати листа дітям, які потрапили у важкі ситуації.

Сам концерт «Разом із Різдвом» присвячений ініціативі Кейт Міддлтон Shaping Us, яка займається підтримкою дітей у ранні роки їхнього життя. У цій акції взяли участь і спадкоємці Уельських, які також опустили листи-побажання дітям, яких вони хотіли б підтримати теплими словами.

Потім малюки разом із принцом Вільямом та Кейт Міддлтон вирушили в абатство.

Цікаво, що спадкоємці Уельських були єдиними дітьми королівських осіб цього свята. Наприклад, принцеса Беатріс взяла із собою пасинка Вульфі, а також дочок Пітера Філліпса - Саванну та Айлу. Разом зі спадкоємцями приїхали також Фредерік Віндзор із Софі Вінклман.
Після урочистої служби Кейт Міддлтон та принц Вільям з дітьми та іншими гостями пішли за священнослужителями, тримаючи в руках запалені свічки. До речі, принци Джордж і Луї дотримувалися свого постійного стилю — класичних костюмів і пальто темно-синього кольору та білих сорочок, а принцеса Шарлотта з'явилася у бордовій сукні-пальто та чорних лакованих туфлях.
Повідомляється, що діти Уельських також візьмуть участь у святкових заходах, що відбудуться у їхній школі.
