[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Патріарший економ УГКЦ розповів про результати роботи Антикризового центру

Патріарший економ УГКЦ розповів про результати роботи Антикризового центру

В УГКЦ вже понад два місяці активно функціонує Антикризовий центр, який координує служіння Церкви в умовах пандемії та шукає способів, як допомогти потребуючій людині. Про результати його роботи в інтерв’ю «Живому телебаченню» розповів о. Любомир Яворський, патріарший економ. Роздано 7 000 харчових наборів, здійснено ініціатив на 5 000 000 грн, з яких 400 000 грн залучено за допомогою онлайн-пожертв.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Сьогодні є дуже багато запитів до Церкви про допомогу. Звертаються різні категорії осіб. Однак насамперед ми допомагаємо сьогодні тим, хто є на передовій, – медикам. Ми, як Церква, дуже хочемо бути пліч-о-пліч із медиками. Тому маємо близько 170 медичних капеланів, роль яких сьогодні гарно заявлена в українському суспільстві», – зазначив о. Любомир.

Одним із найбільш активних способів послужити сьогодні з боку Церкви є нагодувати голодних.

«Дуже багато людей зараз потребують їжі. І, на превеликий жаль, ця потреба зростає, – розповів патріарший економ. – Зусиллями Церкви та жертводавців понад 7 тис харчових наборів було доставлено до домівок різних категорій людей по всій Україні».

Для медиків УГКЦ виділила також свій церковний простір, де вони за потреби можуть проходити карантин. Це і Патріарший дім у Львові, і духовна семінарія в Івано-Франківську, та інші церковні заклади, які, згідно зі словами економа, можуть бути надані, за такої потреби, медичним працівникам.

Отець Любомир також зазначив, що після заклику Блаженнішого не дарувати йому подарунків, але скласти натомість пожертву у фонд боротьби з пандемією, чимало небайдужих відгукнулося - надійшли пожертви у розмірі 120 тис грн.

Патріарший економ також зазначив, що велику підтримку для служіння УГКЦ в умовах пандемії надали у різних єпархіях як в Україні, так і за кордоном. Завдяки їм Патріарша курія змогла зреалізувати багато ініціатив на 5 млн грн.

«Перша наша мета полягала в тому, щоби послужити в час великої потреби; сьогодні ж перед нами стоїть інше завдання – думати, як ми будемо виходити з цього, – сказав о. Любомир Яворський і додав: – ми шукаємо способів виходу із пандемії і віримо, що знайдемо їх… Люди дуже скучають за Церквою, і ми чуємо це. Дуже багато людей сьогодні через онлайн пізнали Церкву. Вони хочуть уже прийти до тієї церкви, яку вони бачили по телебаченню, щою зрозуміти, якою вона є насправді».

Департамент інформації УГКЦ нагадує, що знайти публікації, пов’язані із діяльністю УГКЦ в умовах пандемії, як рівно ж розповісти про таку діяльність, можна використавши хештеш #допоможеморазом.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Як юдеї святкують Шавуот в умовах карантину
Релігія
Як юдеї святкують Шавуот в умовах карантину
Шавуот - це одне з трьох головних юдейських храмових свят. Воно відзначається 6 числа єврейського місяця сиван. Цьогоріч це свято припадає на 28 травня...
В Індії священник обезглавив чоловіка
Релігія
В Індії священник обезглавив чоловіка
Священник в храмі підкрався з косою в руках до чоловіка, який молився, та відрізав йому голову...
З Києво-Печерської лаври почали вивозити цінні речі в Москву
Релігія
З Києво-Печерської лаври почали вивозити цінні речі в Москву
З Києво-Печерської лаври почали вивозити ікони, книги та інші цінні речі в Москву...
Сьогодні християни східної традиції святкують Вознесіння Господнє
Релігія
Сьогодні християни східної традиції святкують Вознесіння Господнє
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане зі святом Воскресіння Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня...
Один з найбільших з'їздів молоді «Малинфест» 2020 проведуть онлайн
Релігія
Один з найбільших з'їздів молоді «Малинфест» 2020 проведуть онлайн
Один з найбільших з'їздів християнської молоді в Україні «Малинфест» Житомирської області  в цьому році пройде онлайн...