Папа Римський зняв захисну маску і заявив, що любов переможе вірус

Папа Римський зняв захисну маску і заявив, що любов переможе вірус

Папа Римський Франциск під час зустрічі з вірянами у Ватикані 9 вересня публічно зняв маску та заявив, що коронавірус "буде переможений божою любов'ю".

Крім того, 83-річний церковник неодноразово доторкнувся до людей, які прийшли на Генеральну аудієнцію в двір Сан-Дамасо, передає Daily Mail. Такі заходи були скасовані в березні, а відновлені минулого тижня (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Понтифік зняв маску, коли вийшов із машини. Він посміхався і балакав із людьми, тиснув руки і торкався чола прихожан, які тягнулися до нього через загородження.

на фото: Виходячи з машини, папа зняв маску.

"Християнська відповідь на пандемію і подальшу соціально-економічну кризу заснована на любові", – сказав Франциск на проповіді.

Він заявив, що позбутися від COVID-19 можна, "якщо ми всі разом будемо прагнути до загального блага".

Папа також вказав на "виникнення партійних інтересів", оскільки деякі намагаються егоїстично скористатися кризою.

"Наприклад, є ті, хто хоче знайти для себе можливі рішення, як розробка вакцин, а потім їх продавати іншим. Деякі використовують ситуацію для розпалювання розбіжностей, для створення економічних або політичних переваг, для початку або посилення конфлікту", – сказав він.

"Вірус, який не визнає перешкод, кордонів, культурних або політичних відмінностей, повинен мати справу з любов'ю без перешкод, кордонів або відмінностей", – зазначив Франциск.

На фото: на зустріч прийшли молодята.

Він порівняв тих, хто не допомагав нужденним під час глобальної пандемії, з "прихильниками Понтія Пілата" (римський чиновник, який наказав розіп'яти Ісуса), які "просто вмивають від цього руки".

"Здоров'я – це не тільки особисте благо, а й суспільне благо. Здорове суспільство – це те суспільство, яке піклується про здоров'я кожного", – заявив церковник.

У відвідувачів перевіряли температуру, коли вони входили до Ватикану, частина з 500 глядачів були в масках. Публіка сиділа на місцях, влаштованих так, щоб забезпечити соціальне дистанціювання. Однак, люди порушили його, коли прибув Франциск.

на фото: соціальне дистанціювання було порушено.

Як повідомляв Український Дощ у почесного патріарха ПЦУ Філарета, інфікованого коронавірусом, розвинулося запалення легенів. Про госпіталізацію Філарета стало відомо 4 вересня.

 
Теги
Новини партнерiв
Схожi
30 вересня -  свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії та День усиновлення
Релігія
30 вересня - свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії та День усиновлення
В останній день першого місяця осені християни, які живуть за Юліанським календарем, святкують празник Віри, Надії, Любові та їх матері Софії...
Йом-Кіпур 2020: традиції Дня спокути в євреїв
Релігія
Йом-Кіпур 2020: традиції Дня спокути в євреїв
Йом-Кіпур, найважливіше зі свят в іудаїзмі, Цього року воно відзначається 28 вересня...
Денисова: В ОРДЛО викорінюють всі форми віросповідання, окрім Московського Патріархату
Релігія
Денисова: В ОРДЛО викорінюють всі форми віросповідання, окрім Московського Патріархату
РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей систематично реалізують та фінансують заходи з посилення мілітаризації дітей та викорінюють будь-які форми віросповідання, окрім Московського Патріархату...
Китай посилює репресії: Вчителям забороняють згадувати Бога чи релігію
Релігія
Китай посилює репресії: Вчителям забороняють згадувати Бога чи релігію
Вчителі в Китаї, які згадують про Бога чи релігію, ризикують втратити роботу, оскільки комуністична влада дедалі більше контролює навчальні матеріали та розширює свій перелік заборонених тем...
Під Києвом відкрили кримськотатарський культурний центр
Релігія
Під Києвом відкрили кримськотатарський культурний центр
У передмісті столиці, в селі Чайка Києво-Святошинського району, відкрився кримськотатарський культурний центр “Бірлік” (“Єдність”)...