[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Папа покинув Ватикан, аби помолиться за закінчення пандемії у 2 церквах Риму

Папа покинув Ватикан, аби помолиться за закінчення пандемії у 2 церквах Риму

В той час як італійські органи охорони здоров'я через пандемію вірусу COVID-19 вимагають від своїх громадян, щоб вони залишалися вдома і не виходили на вулицю, Папа Римський Франциск зненацька покинув Ватикан. Папа пішки і без маски пройшовся порожніми вулицями італійської столиці і відвідав дві римські церкви, пише AP.

Ватикан повідомляє, що прогулянка Папи у неділю по головній вулиці Риму відбулася заради молитви про якнайшвидше закінчення пандемії коронавірусу.

Франциск І спочатку зайшов помолитися у базиліку Санта-Марія-Маджоре, а потім завітав до церкви, у якій знаходиться розп'яття, яке було задіяно у молебнах і процесіях 1522 року в Римі, коли місто було суцільно вражене чумою.

Незважаючи на карантин, Ватиканські церемонії Страсного тижня будуть продовжуватися, але без участі громадськості, оскільки Італія намагається усіма силами стримати спалах коронавірусу, повідомляє Святий Престол.

"Ситуація залишається складною, вивчаються способи її подолання. Хто братиме участь у мессах, які заходи безпеки будуть дотримуватися, що саме вживатиметься, аби уникнути поширення коронавірусу - на усі ці питання ми шукаємо відповіді". - заявив прес-секретар Ватикану Маттео Бруні.

Він додав, що у будь-якому випадку вірні зможуть стежити за церемоніями по телебаченню, радіо та через Інтернет-ЗМІ.

Ватиканські ЗМІ також додали, що офіс папського пристолу інформував вірян про те, що "до 12 квітня головна папська трибуна та Ангелус, якими керує Святий Отець, будуть доступні лише в прямому ефірі на офіційному веб-сайті Vatican News".

Нагадаємо, 12 квітня - це Великодня неділя, коли зазвичай десятки тисяч вірних заповнюють площу Святого Петра на відкритій папській Імші та слухають промову папи Франциска десятками мов та отримують благословення з центрального балкона базиліки Святого Петра.

Хоча про сам Великодень у Ватиканських заявах не було сказано ані слова, тим не менше цілком ймовірно, що обмеження щодо великих зборів і зібрань у Італії можуть продовжуватися ще доволі довго.

Італійський уряд пообіцяв найближчим часом вирішити питання продовження чи посилення карантину на Великодні свята.

Страсний тиждень розпочинається з Вербної неділі 5 квітня і за традицією закликає паству зібратися на площі з пальмовими і оливковими гілки у руках.

Наразі в Італії громадськісті забороняється покидати свої будинки, за винятком того, аби купувати їжу або піти на роботу, чи з інших нагальних причин. Вимагається від громадян триматися на відстані принаймні один метр один від одного. 

Страх поширення вірусу також може поставити під загрозу традиційний хресний хід у Страсну п’ятницю 10 квітня біля Колізея. Причому навіть, якщо не буде публіки.

Обмеження подорожей багатьох країн до Італії призвело до того, що туризм як явище в країні практично зник.

Тож Папа Франциск у неділю передав свої традиційні щотижневі вітання та благословення з вікна Апостольської бібліотеки, що виходить на величезну площу Святого Петра, стоячи перед нульовою аудиторією.

Деяким церквам в Італії дозволяється залишатися відкритими для індивідуальних молитов, але усі громадські меси заборонено.

Франциск воздав хвалу міланському архієпископу, який минулого тижня піднявся на дах знакового для міста соборум Дуомо, щоб наодинці помолитися за здоров'я християн перед статуєю Мадонни.

Згідно останніх даними, в Італії понад 21 тис людей є зараженими на коронавірус, 1441 чоловік помер.

На відміну від Італії у Іспанії вірним дозволяється молитися у головній каплиці Мадриду, триматись окремо на дистанції.

В одній мадридській церкві готували спеціальну сповідальну кімнату, оскільки звичайні сповідальні кабінки є небезпечними, адже священик буде знаходитися занадто близько по покаяного.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
В Китаї заборонено онлайн богослужіння
Релігія
В Китаї заборонено онлайн богослужіння
Церкви в усьому світі залишаються в Інтернеті під час пандемії, але така дія є незаконною у Китаї...
Єпіфаній та Зеленський обговорили, як святкувати Великдень
Релігія
Єпіфаній та Зеленський обговорили, як святкувати Великдень
Предстоятель ПЦУ, митрополит Єпіфаній вважає, що служби в храмах в передпасхальні дні і на Великдень повинні бути, але віруючі до них повинні приєднуватися через трансляції...
УПЦ МП провела черговий повітряний хресний хід
Релігія
УПЦ МП провела черговий повітряний хресний хід
4 квітня 2020 року відбувся черговий повітряний хресний хід на літаку, на цей раз в межах міста Дніпра...
День народження засновника буддизму Сіддхартхи Ґаутами
Релігія
День народження засновника буддизму Сіддхартхи Ґаутами
Цього дня, 8 квітня, буддисти відзначають народження Сіддхартхи Ґаутами, засновника буддизму, котрий, як вважається, жив між 563 і 483 роками до нашої ери....
Папа: Не ми служимо Богові, а Бог став слугою заради нас
Релігія
Папа: Не ми служимо Богові, а Бог став слугою заради нас
Заради нас Ісус Христос зазнав найболючіших ситуацій для того, хто любить, щоб у всьому бути солідарним з людиною...