[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Отруєння як спосіб вирішення політичних проблем

Отруєння як спосіб вирішення політичних проблем
Всі чекали, яке рішення ухвалить Путін у зв‘язку із ситуацією з Білоруссю. Дозволить мирний транзит, чи підтримає Лукашенка силовиками?
 
Схоже, Путін ухвалив рішення у зв‘язку з білоруськими протестами - найбільш перспективний російський опозиціонер Олексій Навальний у реанімації. Йому стало погано в літаку. Судно екстренно приземлилося в Омську. Отруєння. Навальний в критичному стані.
 
Відносно нещодавно в Росії двічі труївся до стану коми Кара-Мурза, який лобіював американські санкції проти російських чиновників, зокрема «закон Магнітського».
 
Два роки тому під апарати вентиляції легенів з отруєнням невідомим токсином потрапив Пьотр Верзилов, чиє видання розслідувало убивство російських журналістів у ЦАР.
 
У 2004 в літаку стало погано журналістці Анні Політковській. Вона летіла на переговори з терористами, які захопили школу в Беслані. Поки Політковська була в реанімації з отруєнням, силовики штурмували школу, що призвело до значних жертв.
 
У лікарню, де лежить Навальний приїхали високі чини ФСБ, лікарі відмовляються спілкуватися із його близькими.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком