Олена Зеркаль звільнилася з Нафтогазу

Олена Зеркаль звільнилася з Нафтогазу

Радниця голови правління НАК "Нафтогаз України" Олена Зеркаль пішла з держкомпанії після звільнення Андрія Коболєва та призначення Юрія Вітренка.

Про це повідомляє сама Олена у своєму facebook.

"Трудова книжка сьогодні в мене в руках, період роботи в Нафтогазі завершено.", - пише Зеркаль.

Олена Зеркаль очолювала організацію роботи і супроводження міжнародних арбітражів і іноземних судових і виконавчих справ компанії у спорах з російським "Газпромом" і у справах проти Російської Федерації.

За словами Зеркаль, ситуація навколо Північного потоку-2 вкрай непроста.

"Багато років Нафтогаз об'єднував усіх, хто був готовий відстоювати інтереси України у цьому питанні. Це дозволило отримати відстрочку запуску Північного потоку-2 більш ніж на рік і зберегло Україні майже 3 млрд доларів доходу від газотранспортної системи. Я щиро вірю, що зараз вікно можливостей для України ще не закрито. При об'єднанні зусиль всіх міжнародних союзників і активному включенні президента, Україна може у певній мірі знизити свої потенційні втрати. Але для цього важлива активна і скоординована робота всіх, кому важлива незалежна і Україна, яка розвивається європейським шляхом", - зазначила Зеркаль.

Відомо, що Олена Зеркаль прийшла у компанію після звільнення Юрія Вітренка з посади виконавчого директора у травні 2020 року. Вона очолила захист Нафтогазу в судах проти Газпрому і РФ. До свого звільнення з компанії цим напрямком займався Вітренко.

  • Нагадаємо, Кабінет міністрів звільнив Андрія Коболева з посади голови правління НАК "Нафтогаз України". Він очолював держкомпанію протягом семи років - з березня 2014 року. На місце Коболєва уряд призначив ексміністра енергетики Юрія Вітренка.
  • Звільнення керівництва Нафтогазу в уряді аргументували збитками компанії в розмірі 19 млрд грн у 2020 році. Проте члени наглядової ради висловили незгоду з оцінкою їхньої роботи урядом, оскільки збиток був зумовлений непідвладними компанії обставинами.
  • Разом зі звільнення Коболєва було звільнено наглядову раду Нафтогазу, виключною компетенцією якої було звільнення голови Нафтогазу.
  • Після звільнення Коболєва наглядову раду було призначено у тому ж складі до проведення конкурсу на чотирьох незалежних членів ради.
  • Коболєв 29 квітня заявив, що має намір оскаржити постанову Кабміну щодо звільнення з Нафтогазу.
  • Кабмін 19 травня переобрав наглядову раду НАК "Нафтогаз України" строком до одного року.
  • 21 травня з Нафтогазу звільнився директор дивізіону "Трейдинг" і "Газпостачальної компанії "Нафтогаз Трейдинг" Віллєм Коппульс.
Теги
Схожi
Під Києвом діти впали у вигрібну яму, загинула 10-річна дівчинка
Україна
Під Києвом діти впали у вигрібну яму, загинула 10-річна дівчинка
Діти попросилися в охоронця в туалет. Хлопчик провалився в отвір. Сестра спробувала його врятувати, але загинула. Дитина, що вижила, в реанімації...
У києвському фітнес-клубі помер відвідувач
Україна
У києвському фітнес-клубі помер відвідувач
Клієнт займався, але в якийсь момент йому стало зле і він впав. Медики, які приїхали через 20 хвилин, врятувати чоловіка не змогли
...
Представники телеіндустрії України закликають народних депутатів припинити атаки на мовний закон
Україна
Представники телеіндустрії України закликають народних депутатів припинити атаки на мовний закон
Представники медіаспільноти закликають нардепів не підтримувати законопроєкти, які передбачають відтермінування початку дії норми про українську мову в телепродукції...
Укрпошта випустила марки із зображеннями пам’яток окупованого Севастополя
Україна
Укрпошта випустила марки із зображеннями пам’яток окупованого Севастополя
Блок містить чотири художні марки: «Балаклавська бухта», «Севастополь. Набережна», «Херсонес Таврійський», «Пам’ятник затопленим кораблям»...
У Чорне море зайшли два бойові кораблі Британії та Нідерландів
Україна
У Чорне море зайшли два бойові кораблі Британії та Нідерландів
14 червня у Босфорську протоку пройшли британський ракетний есмінець HMS Defender та нідерландський ракетний фрегат HNLMS Evertsen...