Оголошено імена переможців всеукраїнського конкурсу #Helloукраїнашукаєталанти

Оголошено імена переможців всеукраїнського конкурсу #Helloукраїнашукаєталанти

Завершився масштабний всеукраїнський конкурс #Helloукраїнашукаєталанти, який в лютому 2020 року запустив популярний гурт «Антитіла» за підтримки каналу «Україна».

Нагадаємо, метою конкурсу було знайти нові музичні таланти й продемонструвати творчий потенціал нашої країни. Музичні гурти, дуети у складі свого музичного колективу, які брали участь, мали записати авторську пісню на відео і викласти її в Instagram з хештегом #Helloукраїнашукаєталанти, відзначивши офіційні сторінки гурту «Антитіла» та каналу «Україна».

Переможцями конкурсу стали дівочий рок-колектив The sixsters та чоловічий гурт Johnny Rides, що виконує інді-музику.

Імена переможців група «Антитіла» назвала під час свого концерту, який відбувся 31 жовтня в Палаці Спорту в Запоріжжі. Всі зацікавлені теж мали можливість почути і побачити оголошення результатів у прямому ефірі на Instagram-сторінці гурту «Антитіла».

Нагадуємо, що за умовами конкурсу колективи-переможці виступлять разом з гуртом «Антитіла» на стадіонних концертах в рамках туру «HELLO 2021» містами України

У фіналі конкурсу #Helloукраїнашукаєталанти змагалися десять колективів. П’ять з яких, отримали консультативну підтримку від групи «Антитіла» протягом пів року.

Переможців визначали за результатами онлайн-голосування та експертною думкою членів журі, до складу якого увійшли музиканти гурту «Антитіла» та представники телеканалу «Україна». Загалом взяло участь близько пів тисячі учасників

«Коли разом з телеканалом «Україна» починали цей конкурс ми очікували, що буде багато охочих. Зрештою, ми розуміємо, що багатьом музикантам хотілося б потрапити на велику сцену, і разом з «Антитілами» показати чисельній аудиторії все те, на що вони здатні. Але, що їх буде так багато, це нас приємно вразило і надихнуло, значить ми робимо все правильно.

Переможців ми обирали за трьома критеріями.По-перше, це оригінальний авторський музичний матеріал. Другий критерій, це артистизм. І третій – певна особливість цього колективу, яка може вразити прихильників гурту «Антитіла», які прийдуть до нас на стадіонний концерт.

З переможцями ми проведемо особистий майстер-клас, поспілкуємося, поп’ємо кави, допоможемо їм налаштувати звук і докладемо всіх зусиль, щоб The sixsters та Johnny Rides показали на концертах себе класно», – прокоментував Тарас Тополя, соліст гурту «Антитіла».

Раніше Український Дощ писав, що гурт "Океан Ельзи" презентував нову пісню під назвою "Тримай". Це вже другий синґл групи для майбутнього, десятого, повноформатного альбому.

Днями українські рокери БЕZ ОБМЕЖЕНЬ зробили подарунок для шанувальників до дня народження гурту та презентували кліп "Поклянись. Поцілуй. Обійми".

Теги
Схожi
Українська ілюстраторка увійшла до короткого списку 55-ї Болонської виставки
Культура
Українська ілюстраторка увійшла до короткого списку 55-ї Болонської виставки
На цьогорічну виставку в Італії надійшли заявки 3235 художників з 68 країн. Міжнародне жюрі обрало 303 фіналісти...
Незабаром у Литві запрацюють два автобусні україномовні аудіогіди
Культура
Незабаром у Литві запрацюють два автобусні україномовні аудіогіди
Особливість цих двох проєктів – те, що увагу в них зосереджено на тих місцях, архітектурних пам’ятках й історичних подіях, які поєднують Литву з Україною...
Всесвітній день письменника
Культура
Всесвітній день письменника
Сьогодні, 3 березня, Всесвітній день письменника. Свято ухвалено рішенням 48-го конгресу International PEN Club у 1986 році і з того часу святкують щороку майже у всіх країнах світу...
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим  драматичним телесеріалом
Культура
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим драматичним телесеріалом
«Корона» (The Crown) - історичний драматичний телесеріал від платформи Netflix, присвячений правлінню королеви Великобританії Єлизавети II...
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Культура
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Сюжет мультфільму від студій Pixar Animation Studios і Walt Disney Pictures розповідає про пошук покликання для кожної людини...