[]

Очільник податкової міліції часів Януковича тепер рейдерує Київщину

Очільник податкової міліції часів Януковича тепер рейдерує Київщину

Ще у січні 2019 року у розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" йшлося про одіозного генерала податкової міліції часів Януковича, 52-річного Андрія Головача. Після гучного арешту і засекреченої угоди зі слідством ексочільнік податкової відбувся легким переляком і умовним терміном, фактично зберігши усі свої активи. Однак, вже через кілька років його ім'я знову спливло у зв'язку з не зовсім законною діяльністю.

Але для початку - трішки історії. У 2016 році Головна воєнна прокуратура України за підозрою у відмиванні державних коштів на суму 1,6 мільярди гривень затримала служку кримінального режиму. У 2017-му донечанин уклав вигідну угоду зі слідством і був  засуджений умовно, заплативши у бюджет грошову компенсацію у розмірі всього 130 мільйонів гривень. 

За даними розслідування телеканалу «Еспрессо» у 2017 році Андрій Головач за рейдерською схемою незаконно отримав контроль над СТОВ «Богданівське» та ТОВ «Прилуцьке ХПП» у Прилуцькому районі Чернігівської області. В результатікінцевим бенефіціаром (75% у статутному капіталі) став тесть Андрія Головача – Сергій КопиловДиректором ТОВ «Прилуцьке ХПП» Головач призначив Сергія Тимошина, який до квітня 2020 року перебував у розшуку Служби безпеки України за звинуваченням у злочинах, вчинених за статтями 191, 366 КПК України (розтрата, службове підроблення). 

При цьому проблеми з правоохоронними органами вирішувала прокурорка Прилуцького району, чоловік якої очолював службу безпеки на все тих же захоплених підприємствах. Можливість дешево відкупитися та безкарність призвела до того, що поплічник Януковича пішов ще далі. Він із тою ж «командою» продовжив свою незаконну діяльність вже на Київщині - на території Козинської ОТГ в Обухівському районі, застосувавши вже накатану рейдерську схему. 

В одній з найдорожчих локацій столичного регіону, у села Романків, експодатківець заволодів землями загального користування – частиною вулиці Лісової з дорогами, тротуарами, інженерними мережами і рештою на території відомого у провладних колах котеджного містечка «Сонячна долина», де живуть численні "слуги народу" і представники українського естеблішмента. Оформивши землі на свого тестя Сергія Копилова, який, до слова, має заборгованість перед місцевим бюджетом за несплату земельного податку у сотні тисяч гривень, Головач таким чином застрахувався від Феміди

За триметровими парканами «Сонячної долини» діють підприємства, до яких причетний колишній регіонал – ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД», ТОВ «СК «Сонячна» та ТОВ «СК «Долина». Вони незаконно володіють землями комунальної власності, використовують землі не за цільовим призначенням, крадуть з метою продажу надра – питну воду із незаконно облаштованих артезіанських свердловин, не сплачучи ренту та виснажуючи водний горизонт одразу кількох сіл.

Ні органи місцевого самоврядування, ні державні контролюючі органи не мають доступу на територію «Сонячної долини», адже особи у камуфляжі спільно із озброєними поліцейськими УПО у Київській області, у супроводі представника «ТОВ «СК «Долина» та ТОВ «СК «Сонячна» адвоката Антона Лук’янчука не допускають ані інспекторів до перевірок, ані журналістів-розслідувачів. 

Вже за звичною схемою, яку було застосовано у Чернігівській області, Головач і компанія користуються прикриттям місцевої прокуратури. Більше того, представники місцевих органів Національної поліції, які також не допускаються на територію КМ «Сонячна долина», підконтрольну людям Андрія Головача, називають її «окремою республікою».

На жаль, нездатність влади подолати вирощений за часів Януковича кримінал, призводить до утворення нових територіальних осередків, які не контролюються державними органами і перебувають поза впливом закону.

Український Дощ писав раніше, що 32-річний педофіл згвалтував дитину у центрі столиці.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Під Одесою троє матерів пиячили на вулиці і загубили дітей
Право
Під Одесою троє матерів пиячили на вулиці і загубили дітей
Жінки після випивки згадали, що з ними ще були діти, але куди поділася малеча, не знали...
У Києві голий чоловік напав з розбитою пляшкою на відвідувачів кафе
Право
У Києві голий чоловік напав з розбитою пляшкою на відвідувачів кафе
26-річному потерпілому лікарі на місці надали першочергову медичну допомогу...
Водійські права тепер оформлятимуть по-новому: з медичними показаннями і локальними дозволами
Право
Водійські права тепер оформлятимуть по-новому: з медичними показаннями і локальними дозволами
Відтепер у водійському посвідченні з'являться позначки про складання іспиту на авто з автоматичною КПП або про обмеження за станом здоров'я...
На Полтавщині 27-річний чоловік регулярно ґвалтував 6-річного пасинка
Право
На Полтавщині 27-річний чоловік регулярно ґвалтував 6-річного пасинка
Кіберполіція викрила жителя Полтавщини у зґвалтуванні хлопчика та створенні дитячої порнографії...
У Черкасах в кафе розстріляли чоловіка: він помер у лікарні
Право
У Черкасах в кафе розстріляли чоловіка: він помер у лікарні
У Черкасах невідомий у кафе «Львівська майстерня шоколаду» серед білого дня розстріляв з автомата чоловіка. Потерпілий помер у лікарні....