Депутати вирішують долю землі. Їх не зупинить навіть ніч

Депутати вирішують долю землі. Їх не зупинить навіть ніч

Сьогодні, 6 лютого, близько 14-ї години народні депутати ВР взялися розглядати законопроєкт про продаж земель сільгосппризначення у другому читанні.

Опозиційні парламентські політсили, які виступають проти зняття земельного мораторію, намагалися заблокувати трибуну та президію.

Юлія Тимошенко зайняла робоче місце голови ВР Дмитра Разумкова. Депутати від ОПЗЖ оточили трибуну парламенту.

«Якщо зараз у нас окуповані 7% території, то після ухвалення закону про розпродаж сільськогосподарської землі окупованими будуть 72% України», – заявила лідер «Батьківщини».

Попри блокування, Верховна Рада розпочала обговорення законопроєкту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Народні депутати стали зачитувати з місця пропоновані правки. Загалом між першим і другим читанням до документа внесли 4018 пропозицій. Профільний комітет підтримав лише 9 із них.

Щоб проголосувати усі правки, Верховна Рада ухвалила рішення про продовження роботи до 19:30.

Напередодні голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що на депутатів очікує «земельна ніч».

«Ми в четвер почнемо, голосуватимемо до перемоги. У мене є прогнози, що десь о 3-4 годині ранку закінчимо», – сказав він.

Як писав «Український дощ», депутати від «Слуги народу» навіть не полетіли на Молитовний сніданок у США з президентом Дональдом Трампом, аби залишитися в Україні й вирішити земельне питання.

Партії, що виступають проти зняття мораторію на продаж землі, та Асоціація фермерів України влаштували пікетування Верховної Ради та Офісу президента з вимогою не ухвалювати закон про відкриття ринку землі. Акції також відбуваються в регіонах.

Нагадаємо, 17 грудня під Верховною Радою фермери протестували проти проведення земельної реформи, адже саме того дня планувалося винести на розгляд законопроєкт про ринок землі.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Уряд Пашиняна йде у відставку: у Вірменії стартує політичне перезавантаження
Політика
Уряд Пашиняна йде у відставку: у Вірменії стартує політичне перезавантаження
Уряд Вірменії на чолі з прем'єр-міністром Ніколом Пашиняном завершить роботу 2 серпня...
Україна не вступить до ЄС із Бандерою на прапорі: Польща знову за своє
Політика
Україна не вступить до ЄС із Бандерою на прапорі: Польща знову за своє
Польща відкрито визначила межу, за якою не готова підтримувати євроінтеграцію України...
Польща відповіла на заяви путіна про майбутній «поділ України»
Політика
Польща відповіла на заяви путіна про майбутній «поділ України»
Польща заявила, що не має і не матиме територіальних претензій до України...
 За зачиненими дверима: Зеленський із Трампом у Вашингтоні проговорили понад годину
Політика
За зачиненими дверима: Зеленський із Трампом у Вашингтоні проговорили понад годину
У Вашингтоні не було ні трансляцій, ні пресконференцій, ні спільних заяв...
Туск закликав Навроцького «перестати мовчати» після чергового нападу на українців у Польщі
Політика
Туск закликав Навроцького «перестати мовчати» після чергового нападу на українців у Польщі
Туск звернувся до польського лідера Кароля Навроцького із закликом висловитися щодо насильства проти українців ...