«Новий канал» просить дозвіл на в'їзд в Україну російській ведучій Варнаві

"Новий канал" подав позов до суду, де просить скасувати заборону на в'їзд до України російській артистці Катерини Варнаві. Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом телеканалу в Службу безпеки і Міністерство культури.
Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці суду.
Як зазначено, позивач просить суд скасувати наказ міністерства про доповнення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення СБУ щодо включення в цей перелік громадянки Російської Федерації Катерини Варнави.

"Серед інших вимог позову – визнати протиправним звернення СБУ до Міністерства культури, молоді і спорту України про внесення Катерини Варнави у вищезазначений перелік осіб", – йдеться в повідомленні.
Підготовче засідання по справі "Нового каналу" призначили на 24 березня 2020 року.
Як відомо Катерина Варнава - відома російська шоуменка, учасниця і хореограф шоу "Comedy Woman". У 2014 році вона була ведучою українського проекту "Хто зверху?" на "Новому каналі".
Онак через виступи у незаконно анексованому Росією Криму, СБУ заборонило ведучій в'їзд в Україну на п'ять років . А в березні 2019 року Міністерство культури України доповнив Варнавою "чорний список" осіб, які загрожують національній безпеці України.

...