Новий фільм Валентина Васяновича відібрано до фестивалю у Франції

Новий фільм Валентина Васяновича відібрано до фестивалю у Франції

Новий фільм режисера "Атлантиди" Валентина Васяновича - "Відблиск" - візьме участь в індустрійній секції фестивалю європейського кіно Les Arcs Film Festival у Франції. Про це повідомляє Держкіно.

Звазначається, що соціальна драма Валентина Васяновича "Відблиск", яка знаходиться на стадії постпродакшну, потрапила до індустрійної секції Work in progress у рамках Industry Village Les Arcs, в якій цього року беруть участь загалом 17 робіт. Як зазначається, автори фільмів на стадії постпродакшну можуть представити свої картини сейлз-агентам, дистриб’юторам і фестивальним відбірникам. Презентації будуть відбуватись онлайн на платформі Industry Village онлайн з 20 до 22 січня 2021 року.

Також картина "Відблиск" потрапила до списку з 6 інноваційних робіт, які можуть позмагатися за Eurimages Lab Project Award і грошовий приз у €50 000. Серед інших можливих нагород - Alphapanda Audience Engagement Award, що передбачає грант на €5000 на просування фільму у соцмережах.

У "Відблиску" Валентин Васянович продовжує досліджувати тему адаптації до мирного життя скаліченої війною людини.

За сюжетом, лікар-доброволець після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя. Він спілкується з колишньою дружиною і своєю 12-річною донькою, котра також травмована через смерть близької людини на війні.

Фільм розповість про відповідальність дорослих за майбутнє своєї країни і своїх дітей, про перше зіткнення дитини зі смертю близької людини, про усвідомлення того, що життя кінечне.

Режисером та автором сценарію фільму є Валентин Васянович, продюсери стрічки - Валентин Васянович, Ія Мислицька та Володимир Яценко. Виробник - ТОВ "Арсенал філмс".

Кінопроєкт соціальної драми "Відблиск" став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Тоді було заявлено, що бюджет стрічки складає 31,3 млн грн. Держава надала йому 25 млн грн фінансової підтримки (80%).

Проєкт також було представлено на пітчингу Одеського кінофестивалю, де він взяв приз від каналу «Україна» в розмірі 60 тис грн.

Проєкт нового фільму Валентина Васяновича "Відблиск" рік тому у лютому потрапив до 36 найкращих міжнародний проєктів на Berlinale Co-production Market з-поміж 302 заявок з різних країн світу.

Раніше Український Дощ писав, що Британська академія кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) оголосила лонг-лист претендентів на основні номінації премії, і в цей список потрапив український фільм режисера Валентина Васяновича "Атлантида".

 

Теги
Схожi
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим  драматичним телесеріалом
Культура
«Золотий глобус» визнав історичний серіал «Корона» кращим драматичним телесеріалом
«Корона» (The Crown) - історичний драматичний телесеріал від платформи Netflix, присвячений правлінню королеви Великобританії Єлизавети II...
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Культура
Мультфільм для дорослих «Душа» удостоєний премії «Золотий глобус»
Сюжет мультфільму від студій Pixar Animation Studios і Walt Disney Pictures розповідає про пошук покликання для кожної людини...
50 років легендарному гурту Queen: історія, не переказана у фільмі (відео)
Культура
50 років легендарному гурту Queen: історія, не переказана у фільмі (відео)
1 березня 1971-го, втомившись від постійних змін бас-гітаристів, Queen після прослуховування у лекційному залі Імперського коледжу нових кандидатів, нарешті взяли у групу Джона Дікона. Так утворилася легендарна група Queen...
У Парижі виставили картину Ван Гога, яку майже ніхто не бачив
Культура
У Парижі виставили картину Ван Гога, яку майже ніхто не бачив
Парижі вперше виставили для широкої публіки картину Ван Гога, яка завжди була в приватних колекціях і тому залишалась переважно невідомою ...
Оголошено лауреатів премії імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей 
Культура
Оголошено лауреатів премії імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей 
Уряд присудив премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва...