[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Нові сильні землетруси в світі: Монголія, Китай, Греція, США, Індонезія березень 2020

Нові сильні землетруси в світі: Монголія, Китай, Греція, США, Індонезія березень 2020

21 березня 2020 року на кордоні між Грецією та Албанією відбулися три сильні землетруси магнітудою від 5.43 до 5.6. Підземні поштовхи відчули жителі Греції, Албанії, Північної Македонії та Чорногорії.

Епіцентр найбільшого підземного поштовху знаходився приблизно в 20 км від міста Паргу (Греція), де в результаті були пошкоджені деякі будівлі. Землетруси сталися вночі, і багато людей постраждали, не встигнувши вибратися на вулиці.

20 березня 2020 західні райони Монголії струсонули три потужні підземні поштовхи, магнітуда яких склала від 5.5 до 6.0. Гіпоцентр найсильнішої сейсмоподії розташовувався на глибині 5 км, інших - на глибині 10 км.

В цей же день серія з трьох сейсмоподій прокотилася по Тибетському автономному району Китаю. Магнітуда землетрусів склала від 5.6 до 5.8.

Необхідно зазначити, що 19 і 18 березня також відзначені серіями потужних землетрусів.

18 березня 2020 року 2 великих землетруси магнітудою 5.59 і 5.65 відбулися в штаті Юта (США), недалеко від Йеллоустонського національного парку. Епіцентр знаходився всього в 16 км від міста Солт-Лейк-Сіті. Близько 100 жителів були евакуйовані. Більше 10 будівель були пошкоджені. У 73 тисячах будинків була відключена електроенергія.

Після потужних підземних поштовхів протягом наступних 40 хвилин були зареєстровані десятки повторних поштовхів магнітудою від 2,5 до 4.4. Цей землетрус став найсильнішим в штаті Юта з 1992 року.

19 березня в штаті Каліфорнія (США) були зареєстровані 3 сейсмоподії магнітудою від 4.7 до 5.03. Осередок землетрусу залягав на глибині від 10 до 28,5 км. Епіцентр знаходився приблизно в 15 км від населеного пункту Петролія. Підземні поштовхи відчули жителі Каліфорнії і Орегона.

В цей же день три потужні підземні поштовхи струсонули південь острова Балі (Індонезія). Магнітуда сейсмоподій склала від 6.2 до 6.4. Гіпоцентри залягали на глибині 10 км. Епіцентри розташовувалися в 265 км від міста Денпасар. Підземні поштовхи відчули люди, які проживають як на Балі, так і на прилеглих островах.

Різке зростання сейсмоактивності

Останнім часом помітне надзвичайне зростання кількості потужних землетрусів. Вже не викликає сумнівів, що відбуваються значні зміни в геологічних процесах Землі.

Разом з тим змінюється погода, зростає число руйнівних катаклізмів, а також аномальних явищ природи. Планета входить в активну фазу глобальних кліматичних змін.

Ми ще можемо підготуватися до цього непростого періоду. Якщо сьогодні об'єднаємося на основі щирої дружби, добра, взаємодопомоги, то завтра нам не будуть страшні ніякі природні катастрофи. Адже ми будемо берегти чуже життя, як своє власне, дбайливо піклуватися один про одного. Майбутнє людства - в руках кожного з нас!

Раніше Український дощ писав, що землетруси магнітудою більше 5 балів були зафіксовані у неділю в Хорватії, про що передав Європейсько-середземноморський сейсмологічний центр. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Іспанія іде шляхом Італії. Сумна статистика росте
Світ
Іспанія іде шляхом Італії. Сумна статистика росте
Щонайменше 78 797 випадків зараження коронавірусом зафіксувано в Іспанії. Про це в неділю, 29 березня, повідомили в міністерстві охорони здоров'я країни....
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
Світ
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
У Китаї повідомили про летальний випадок через рідкісне легеневе захворювання - хантавірус. Чоловік з провінції Юньнань помер під час поїздки на роботу до провінції Шандунь. Це сталося у салоні чартерного автобуса...
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Світ
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Попри світову пандемію, підготовка до параду триває: «потрібно віддати належне пам'яті героїзму нашого народу»...
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
Світ
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
26 березня світові фондові ринки відновили падіння вартості акцій і ключових фондових індексів...
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
Світ
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
У 55-річного прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона діагностували коронавірус. Про це у п'ятницю, 27 березня, він заявив на своїй сторінці в Twitter....