Німеччина зупинила дію дозволу на добудову «Північного потоку - 2»

Німеччина зупинила дію дозволу на добудову «Північного потоку - 2»

Німецькі природоохоронні організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) і Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) опротестували видачу дозволу на будівництво газопроводу "Північний потік - 2". Про це повідомляє DW.

У понеділок, 18 січня, Федеральне агентство з морського судноплавства і гідрографії в Гамбурзі підтвердило агентствам dpa і Reuters отримання апеляції екологів. У зв'язку з цим дія дозволу на ведення робіт в німецьких територіальних водах тимчасово призупинено.

Відомство 15 січня видало дозвіл на подальше будівництво "Північного потоку - 2" в німецьких водах. Колишній документ не дозволило б розпочати роботи до кінця травня. У відповідь екологи заявили про намір опротестувати рішення влади.

Раніше Український Дощ писав, що роботи з укладання труб були припинені в грудні 2019 року через санкцій США щодо європейських підрядників. Російське судно-трубоукладач "Академік Черський" прибуло з Находки в німецький порт Мукран ще в травні 2020-го, але датська влада заборонили будь-які будівельні роботи в районі острова Борнхольм, пояснивши це нерестом тріски. У грудні 2020 го роботи поновилися, незадовго до Нового року було укладено труби на ділянці протяжністю в 2,6 кілометра в особливій економічній зоні Німеччини.

Будівництво "Північного потоку - 2" викликало бурхливі дискусії в ряді країн. Зокрема, Сполучені Штати вказують на загрозу залежності ЄС від російського газу. Після резонансного отруєння російського опозиціонера Олексія Навального в Німеччині і Європі почалися дискусії про можливе введення санкцій, які зачіпають будівництво газопроводу.

Конгрес США включили в оборонний бюджет на 2021 фінансовий рік штрафні заходи за сприяння продажу, оренди або надання судів-трубоукладачів для будівництва газопроводу, а також за надання страхового покриття для судів, що беруть участь в будівництві.

Теги
Схожi
Німеччина завдала  потужного удару по пропаганді Путіна: в Кремлі істерика
Світ
Німеччина завдала потужного удару по пропаганді Путіна: в Кремлі істерика
На закриття банківських рахунків в Німеччині російських пропагандистських агентств «Russia Today Німеччина» і Ruptly в Росії пообіцяли відповісти жорсткими заходами ...
У Німеччині підприємцю винесено вирок за порушення «кримських» санкцій ЄС
Світ
У Німеччині підприємцю винесено вирок за порушення «кримських» санкцій ЄС
Суд в Гамбурзі визнав винним в порушенні санкцій ЄС підприємця, який експортував в Росію металообробні верстати, придатні для використання в ракетобудуванні...
Людство викидає майже мільярд тонн їжі на рік - ООН
Світ
Людство викидає майже мільярд тонн їжі на рік - ООН
Якщо всю викинуту їжу помістити у 40-тонні вантажівки, припарковані встик, то ланцюг вантажівок сім разів обігнув би Землю...
Меган зірвало з катушок: герцогиня Сассекська звинувачує Букінгемський палац у брехні
Світ
Меган зірвало з катушок: герцогиня Сассекська звинувачує Букінгемський палац у брехні
Герцогиня Сассекська заявила, що Букінгемському палацу навряд чи варто було очікувати, що вона і принц Гаррі будуть мовчати, якщо «про нас увічнюють брехня». ...
Принц Філіп переніс операцію на серці
Світ
Принц Філіп переніс операцію на серці
Чоловік Єлизавети II залишиться в лікарні для лікування, відпочинку і відновлення сил ще на кілька днів
...