[]

Непитущі ризикують рано померти: відкриття вчених перевернуло стереотипи

Непитущі ризикують рано померти: відкриття вчених перевернуло стереотипи

Утримання від алкоголю може скоротити тривалість життя. Вчені шокували громадськість, прийшовши до такого висновку. Адже це абсолютно перевертає прищеплювані нам століттями стереотипи про те, що алкоголь — це зло. Виявляється, справи йдуть не зовсім так. Алкоголізм-це, дійсно, проблема, а ось помірне вживання спиртного навіть корисно.

Про це написано в журналі Elite Daily.

Згідно зі статтею, опублікованою в журналі Alcoholism: Clinical and Experimental Research, алкоголь може призвести до автомобільних аварій і захворювань печінки, але виявляється, що утримання від алкоголю тільки скорочує тривалість життя.

Такий парадокс в 2010 році виявили шість дослідників під керівництвом психолога Чарльза Холахана з Техаського університету в Остіні, і в їх дослідженні враховувалися різні зовнішні фактори.

Команда спостерігала за 1824 людьми у віці від 55 до 65 років протягом 20 років.

Учасники були класифіковані як сильно п'ють, помірно п'ють і непитущі.

За даними Time, рівень смертності виявився найвищим для останньої групи: 69 відсотків непитущих померли через 20 років, у порівнянні з 60 відсотками сильно питущих і всього 41 відсотком помірно питущих.

Схоже, що незалежно від ситуації, в якій перебували непитущі - у них було багато або кілька друзів, їм платили дуже мало, перебували вони в поганій або хорошій фізичній формі - вони, як правило, вмирали раніше.

Дослідники розповіли, що непитущі люди піддаються більшому стресу і у них більше внутрішніх конфліктів, з собою і своїм життям, ніж у тих, хто п'є.

Time наводить ряд причин, за якими вживання алкоголю в помірних або великих кількостях може бути ознакою щасливого і здорового існування.

Алкоголь коштує дорого, тому ті, хто не п'є, цілком можуть бути менш фінансово стійкими і, отже, більш обтяженими занепокоєнням в цілому.

Люди, які регулярно п'ють, також зазвичай роблять це в хорошій компанії, що дає їм більше можливостей висловити свою думку тим, хто буде їх слухати.

Крім того, є незаперечний факт, що випивка допомагає розслабитися, забути про дрібні проблеми і, в кінцевому підсумку, розпалити ентузіазм щодо майбутнього.

Це пояснює, чому раніше було доведено, що непитущі більше схильні до депресії, ніж п'яниці, повідомляє Time.

Таким чином, хоча це дослідження не може бути виправданням для ваших звичок вживання алкоголю, воно безумовно служить нагадуванням про те, що стримуваний стрес шкідливий, і іноді ніщо так не справляється з розчаруванням, як випивка.

 

 
[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Вчені випробували середньовічний засіб боротьби з бактеріями
Здоров'я
Вчені випробували середньовічний засіб боротьби з бактеріями
Група дослідників з університетів Ноттінгема і Уоріка оцінила ефективність середньовічного антибактеріального засобу...
З'їсти сніданок самому чи віддати ворогу? - відповідає французький вчений
Здоров'я
З'їсти сніданок самому чи віддати ворогу? - відповідає французький вчений
Викладач Сорбонни, фахівець з географії харчування, Жиль Фюме випустив книгу під назвою «Обережно, сніданок!», в якій пояснює, чи обов'язково добре їсти вранці і коли з'явилася така звичка...
П'ять продуктів, які допомогають схуднути
Здоров'я
П'ять продуктів, які допомогають схуднути
Додайте до своїх зусиль зі зниження ваги вживання цих продуктів, і ви побачите результат...
Названий спосіб зупинити випадання волосся
Здоров'я
Названий спосіб зупинити випадання волосся
Втрата волосся може бути пов'язана з нестачею вітаміну B12. Він підтримує здоров'я червоних кров'яних тілець, дозволяючи їм забезпечувати киснем волосяні фолікули...
Вчені знайшли спосіб уповільнити старіння
Здоров'я
Вчені знайшли спосіб уповільнити старіння
Киснева терапія в умовах високого тиску здатна прискорити виведення сенесцентних (старих) клітин з організму і посилити регенерацію...