[]

Ненавидіти Росію це природний стан будь-якого українця, вважає лідер гурту «Кому вниз»

Ненавидіти Росію це природний стан будь-якого українця, вважає лідер гурту «Кому вниз»

Андрій Середа - відомий український співак, поет, актор, диктор і лідер гурту «Кому вниз». Днями Андрій взяв участь у програмі 4 каналу, де поділився думками щодо Росії та становлення українців до країни-агресора.

"Ненавидіти Росію – природний стан будь-якого українця. Тому що це темна сторона українця. Свого часу дуже багато українських діячів створювали Росію - церковних, культурних, живописців. Там же на пальцях взагалі можна порахувати, скільки зробили (для становлення Росії - ред.) так звані викупні росіяни. Все інше зробили французи, італійці, українці та інші. Ми відповідальні за створення цієї структури, яка не має меж. Тому що Росія не має меж, бо це - стан. Стан, коли комусь гарно, коли всім решта погано. Подивіться, будь-який вплив Росії на ту чи іншу країну чи її колишню колонію хіба привів до якогось розквіту? Все, чого торкається Росія, стає гівном" – сказав Андрій Середа.

Програма отримала широкий резонанс в мережі.

Андрій Середа - киянин, лідер рок-гурту «Кому Вниз».

У 1985 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого за фахом «актор».

У 1988 році одружився зі Світланою. Того ж року організував рок-гурт «Кому Вниз». У 1989 році народився син Олександр.

У 1989 році він переміг на фестивалі «Червона Рута». З 1990 року «Кому Вниз» здійснює перші зарубіжні гастролі, відвідує Канаду.

З 1999 по 2017 року був телеведучим ТРК «Ера». Неодноразово запрошуваний до озвучення документальних фільмів та велику кількість реклам.

У 2005 році став кавалером ордену «Пустельний Хрест УНА-УНСО», але офіційно відмовився від місця у виборчому списку УНА-УНСО. Має молодшу сестру, що займається юриспруденцією, та старшого брата Марка, поціновувача живопису та ритміки Гутенберга.

У 2006 році запрошений до озвучення анімаційного фільму «Тачки» (тоді жартома сказав: «Я інтелігент у третьому поколінні, а мені доручили озвучувати негативну роль!»). Також озвучував мультсеріал «Телепузики».

У 2017 році озвучив фільм «РУХ» про діяльність громадської організації «Цивільний Корпус „Азов“».

Має праворадикальні погляди. На урочистих зборах до двадцятиріччя ВО «Свобода», Андрій Середа заявив, що:

"Українець — означає людина. Людина — означає українець. «Українець» і «людина» — це слова синоніми. І це є аксіома."

У 2016 році Андрій Середа назвав себе «вибірковим антисемітом». Водночас, зазначив, що у нього є частина російської крові: «…я ж напівлюдина, а напів — кацап». При цьому Україну він назвав «землею мами арійської раси», а закінчив промову жестом «від серця до сонця».

Андрій Середа також має на руці татуювання кельтського хреста. Цей же символ на чорному прапорі є на репетиційній базі гурту «Кому Вниз».

Цитати Андрія Середи, що отримали широке розповсюдження:

 • Раб не потребує свободи — він потребує рабів.
 • Максималізм класний, коли справа не торкається успішності з точки зору фінансів. Гроші ж породжують компроміс.
 • Людина, яка боїться розчаруватись, — не робить нічого.[1]
 • Вистава порушує проблеми, які переслідують людство з початку існування, і навіть тепер середовище не стало моральнішим.[1]
 • Кожна людина, кожна родина — це фортеця, замок. Тому людина дуже багато часу витрачає на цю оборону — і не встигає перейти в наступ.
 • Коли роблять символом знущання над тілом людини, мучеництво — це дуже погано. Людина має орієнтуватися на силу, на красу, а не на знівечену людину.
 • Влада не дбає про ідеологічне виховання народу, тому в музичні топи в нас потрапляє сміття. У зв'язку з цим так звана непопсова музика, якою займаються, між іншим, розумні освічені люди, залишається малозатребуваною.[1]
 • Вірю в те, що роблю, і передаю цю віру через пісні іншим.[1]
 • Щоб продовжувати творити — необхідне певне схвалення, без нього митець зневірюється.[1]
 • Крім страху довіри, українці мають ще дві напасті — любов до «халяви» і цинізм. І якщо цинізм ще можна допускати в незначній мірі як захисну реакцію, то думку, що замість нас хтось усе зробить, — треба викорінювати одразу.[1]
 • В дитинстві батько мені читав Шевченка і я уявляв собі ту всю красу. А потім, коли виріс і почав розуміти — побачив, що робиться навкруги… І наша музика, наш напрямок і наш колір — це була протидія совдепії і тому кольору, яким все було навколо, і наш колір (чорний) означав той, який був насправді навколо. Колись одна слухачка подзвонила і сказала мені : Ви граєте такий депресняк, від якого хочеться жити!

Весь випуск за участю артиста можна подивитись тут.

[]
Теги
Схожi
Дочка Джонні Деппа зіграла в космічному трилері
Шоубiз
Дочка Джонні Деппа зіграла в космічному трилері
Лілі-Роуз Депп отримала одну з головних ролей у науково-фантастичному фільмі Мандрівники...
«Погана і вільна» Ріанна еротично знялася в білизні власного бренду
Шоубiз
«Погана і вільна» Ріанна еротично знялася в білизні власного бренду
32-річна співачка Ріанна захопила мережу відвертими світлинами. Зірка знялася в рекламі власного бренду та представила весняну колекцію спідньої білизни...
«Ніякої політики»: український ведучий Добринін буде вести російське телешоу, дружина ним пишається
Шоубiз
«Ніякої політики»: український ведучий Добринін буде вести російське телешоу, дружина ним пишається
Дружина українського шоумена, учасника реаліті «Холостяк 9» Микити Добриніна відреагувала на критику через зйомки чоловіка і сказала що пишається ним ...
Кім Кардаш'ян, яка заснула у стиліста, розсмішила Мережу
Шоубiз
Кім Кардаш'ян, яка заснула у стиліста, розсмішила Мережу
Знаменитість занадто розслабилася, коли їй робили зачіску, і задрімала, забавно відкривши рот...
54-річна Геллі Беррі розкрила секрет ідеальної фігури
Шоубiз
54-річна Геллі Беррі розкрила секрет ідеальної фігури
Вона випустила серію безкоштовних відео-тренувань...