[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Нехай російським окупантам буде ніч яка місячна навіки вічні

Нехай російським окупантам буде ніч яка місячна навіки вічні
Сімоньянша з її мріями про чорнобрових Оксан – це візуалізація «людяного звіра». Кожен злодій мріє про гостинний прийом у хаті жертви. Кожен гвалтівник по-своєму любить свою жертву. Це – технологія.
 
Ворог розщеплює свої наративи. Для внутрішнього охлосу – медведєв зі своїми «сатаною й підсвинками». Для зовнішніх шукачів хороших руских – ліричний, розчульний наратив Маргарити, яка малює райдужний утопізм братського співіснування українців та медведєва, а заодно кадировців і бучанських насильників.
 
Особливо пильними варто бути з отим другим наративом. Убивці з задушевними розмовами – найжорстокіші. Вони апелюють до ідилії мирного життя, несучи смертоносну війну. Російська пропаганда тисне на мозоль совконостальгаторів за пасторальним "братством слов’ян". Однією рукою вони здійснюють геноцид, іншою малюють акварельки, де панує злагода й гармонія на правах руского міра.
 
Це не можна тиражувати. А якщо й тиражувати, то з тією метою, аби кожна чорноброва Оксана звернула шию кожній московській рептилії. Щоб була їм ніч яка місячна навіки вічні.
 
Оця багаторукість і різнощаблевість рос.наративів свідчить про те, що режим путіна – навіть не диктатура, а рейх. Різниця разюча насамперед у поведінці народу. В диктатурі він загноблений. А в рейху всі все роблять добровільно.
 
Диктатура базується на примусі, а рейх – на спільному пориві верхів і низів. Диктатура культивує покору, а рейх заохочує співучасть. Диктатури – вождистські, а рейхи – народні. Диктатура знелюдинює людину, а рейх залучає її до спільного творення абсурду.
 
Рашизм уже повністю перейшов у стадію рейху. Він не є насаджений зверху в тоталітарний спосіб, а опирається на нутро народу, його найміцніші архетипи, його девіантне світобачення. Це найприродніше й найорганічніше, що могла витворити оркодушонька.
Тому не варто розділяти тамтешній режим від суспільства.
 
Їхній рейх є вершиною їхнього розуміння, яким має бути государство й общество, государ і смерди. Навіть на безлюдному острові де стрінуться три мешканці боліт – там вони замутять цей конструкт на трьох. Хтось буде тираном, хтось слугою, а хтось молитиметься за благоденствіє обох.
 
Їхня ідентичність не здатна продукувати жодну модерну ідею щастя для кожного. Вони здатні лише нести нещастя кожному. Тому це – рейх, де всі однаково задіяні в побудові пекла.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади