«Не маю за що лікуватися. Піду із задоволенням» - чоловік сколихнув мережу страшним дописом

«Не маю за що лікуватися. Піду із задоволенням» - чоловік сколихнув мережу страшним дописом

В'ячеслав Ботенко із Фастова написав пост у Facebook про непідйомні тарифи на комунальні послуги. За його словами, родині немає за що жити, якщо сплачувати  в повному обсязі нововстановлені тарифи, бо дохід сім'ї на тисячу гривень менший, ніж вартість комуналки. Чоловік інвалід, він у відчаї і готовий піти  з життя.

Чоловік має інвалідність 2-ї категорії. Із родиною живе у глиняній хатині 56 кв/м.

"Отримую пенсію 5 тисяч гривень. Уже не лікуюся, немає за що. Піду із задоволенням. Мама 76 років - пенсія 2,7 тисяч гривень. Дружина у декретній відпустці. Платив все вчасно, бо підпрацьовував. А тепер платіж за газ - 7444,18 гривень, за доставку газу - 509,26 гривень. Хоча сам все купував і ставив. Платіж за воду - 193,58 гривень, за вивіз сміття - 90 гривень, за інтернет (Укртелеком), бо іншої можливості комунікацій не маю і замінити не можу - 298,99 гривень. Разом виходить 8536 гривень. Дохід сім'ї в місяць - 7,7 тисяч", - написав Ботенко.

У коментарях дописувачі підтримали чоловіка, наголосивши, що влада просто знущається над людьми:

"Це дно нашого суспільства! Хіба це може таке бути, щоб те, що є в надрах землі, хтось собі забрав і дер з людей непомірну ціну? Далі так не можна. Що ми залишимо нашим дітям?", "Жах - що нас чекає, якщо мовчатимо", "Вас не можна не підтримати", "Якщо котел старого зразка, то він споживає багато газу. Ось тому така ціна на газ".

Як відомо, проти підвищення тарифів на електроенергію, газ та його постачання українці вийшли на протести з 10 січня. Найбільші на Полтавщині, Харківщині, Дніпропетровщині, Миколаївщині. Люди блокують дороги, збираються під міськрадами та обл­держадміністраціями.

Після числених протестів влада заявила. що має намір змінити механізм формування ціни на газ або на рік встановити фіксовану ціну. Для вирішення проблеми з високими тарифами на газ Міненерго розглядає варіанти зміни механізму формування ціни на паливо для населення. Також серед варіантів змін називається фіксація цін на один рік з 1 лютого 2021 по 1 лютого 2022 року. За основу планується брати ціну на німецькому хабі NGG. Вартість ресурсу буде встановлюватися за формулою "хаб мінус".

Зараз опалення в столиці подорожчало на 19%, а гаряча вода - на 16%. Таке рішення затвердила КМДА.

Так, тариф на опалення для населення встановлено на рівні 1 616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ), що на 19,2% більше, ніж раніше.
 
При цьому тариф наведено без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання і ремонт індивідуальних теплових пунктів.
 
Раніше Український Дощ писав, що секретар Харківської міськради Ігор Терехов заявив, що тарифи на опалення і гарячу воду у Харкові не підвищуватимуться. Ціна на коммуналку в Харкові залишиться на рівні 2018 року.
Теги
Схожi
ДАБІ дозволила додати прибудову до пам'ятки архітектури у Києві
Україна
ДАБІ дозволила додати прибудову до пам'ятки архітектури у Києві
ДАБІ видала дозвіл на реставрацію будинку з додаванням добудовои для пристосування під адміністративний будинок по вулиці Сагайдачного, 19 на Подолі...
У Миколаєві затримали банду фальшивомонетників
Україна
У Миколаєві затримали банду фальшивомонетників
Співробітники СБУ встановили, що учасники системно виготовляли і збували через особисті зв’язки підроблені банкноти номіналом 100 доларів...
У Львові застрелився патрульний
Україна
У Львові застрелився патрульний
У Львові під час служби співробітник патрульної поліції вистрілив собі в голову і помер на місці...
171 новий вид тварин буде внесено до Червоної книги України
Україна
171 новий вид тварин буде внесено до Червоної книги України
Міністерство юстиції затвердило новий перелік видів тварин, яких занесуть до четвертої редакції Червоної книги України...
Місія ОБСЄ зафіксувала 150 порушень припинення вогню на Донбасі за добу
Україна
Місія ОБСЄ зафіксувала 150 порушень припинення вогню на Донбасі за добу
У щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за 2 березня зазначено, що організація зафіксувала 150 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області...