[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди

Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди
Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди. Цілком автономна, невиліковно порочна система абсолютного зла, яка здійсює правосуддя, не маючи навіть уявлення, що це таке. Система, яка не підлягає реформуванню та рехабу, адже людина може стати суддею, але суддя людиною - вже ні.
 
"Можна провести 99,9% реформ, але без зачистки судів вони не матимуть жодного сенсу, як не матимуть сенсу вибори та інші демократичні процедури і інститути. Це як прибратися в домі, залишивши купу лайна посеред вітальні».
 
Цей текст я написав три роки тому, і кожен з них ще більше актуалізовував проблему, а судова влада захищала наявних «вовків» та народжувала нових.
 
Сподіватися, що ситуацію можна виправити власними ресурсами, сенсу не мало - на жаль, Україна не має правової традиції, досвіду розбудови таких інституцій, а також - давайте вже відверто - достатньої кількості неупереджених осіб, здатних зробити незалежний суд.
 
Судова влада завжди сприймалася політичною владою винятково у сервільному контексті, і це породжувало всі інші проблеми,у т.ч. проблему негативної селекції кадрів, адже ідеальний виконавець має бути не дуже розумним, але дуже слухняним.
 
В цьому світлі я покладаю сподівання на Закон про перезапуск ВККС, про який я писав раніше, і на Закон про очищення Вищої ради правосуддя, який сьогодні ухвалила ВР. Згідно з законом, в Україні буде створено окремий орган з міжнародними експертами, який перевірятиме на доброчесність членів Вищої ради правосуддя та кандидатів до ВРП. Етична рада - так називатиметься цей орган - діятиме 6 років, ключовим голосом у ньому буде голос саме незалежних міжнародних експертів і вона матиме повноваження з відсторонення від посад недоброчесних членів ВРП.
 
​Ухвалення цього закону було однією з умов до України щодо відновлення кредитування МВФ, а також активно підтримувалося «Великою Сімкою». І я ще можу зрозуміти, чому його не підтримала ОПЗЖ, яка працює на Кремль та відкрито паскудить Україні, але не можу зрозуміти, чому не підтримали інші сили, які позиціонують себе патріотичними. Схоже, я недооцінюю зручність «своїх» суддів.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Усик не є ідейним ватником, він просто жертва радянсько-російської пропаганди
Зволікання із запуском Бюро економічної безпеки коштує нам усім надто дорого
Поглинання Білорусі Росією є відповіддю на питання, за що стояв Майдан
У Порошенка вже навіть не намагаються приховувати інформаційні синхрони з росіянами