Найкрасивіша жінка cвіту знялася в бікіні для популярного бренду (фото)

Американська супермодель Белла Хадід, яка вважається найкрасивішою жінкою в світі, знялася в рекламній кампанії нової літньої колекції популярного модного бренду Calvin Klein. Знімки з'явилися в її фан-акаунтах в Instagram.
На одному з розміщених фото знаменитість позує на білому фоні, тримаючи руки над головою, в злитому чорному купальнику з логотипом Calvin Klein. Виріб оформлено глибоким декольте.
23-річну Хадід також відобразили плаваючою в басейні в топі-бандо на бретелях неоново-зеленого кольору. До речі, вартість рекламованого моделлю бікіні на сайті бренду складає близько 4700 гривень, а топа - 1800 гривень.
Як відомо, у жовтні 2019 року зовнішність Хадід визнали ідеальною і назвали найкрасивішою жінкою в світі. Керівник лондонського центру косметичної і пластичної хірургії доктор Джуліан Де Сільва співвідніс обличчя дівчини з правилом золотого перетину. Виявилося, що її пропорції на 94,35 відсотка близькі до досконалості.
Нагадаємо, нещодавно Белла Хадід взяла участь у показі нової колекції Vivienne Westwood в рамках Тижня моди в Парижі.