[]

НАБУ перевіряє квартиру, де мешкає міністр аграрної політики: її можуть конфіскувати

НАБУ перевіряє квартиру, де мешкає міністр аграрної політики: її можуть конфіскувати

Національне антикорупційне бюро перевіряє можливе незаконне збагачення міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля. Раніше журналісти з’ясували, що урядовець мешкає у Києві у житловому комплексі преміумкласу у квартирі вартістю 17,7 млн грн, яка належить його тещі-пенсіонерці.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит ГО "Антикорупційного штабу", яка є у розпорядженні "Слідства.Інфо".

Зазначається, що НАБУ розглянуло звернення організації щодо можливих ознак незаконного збагачення в діях міністра та розпочало перевірку цієї інформації.

"Національним антикорупційним бюро України здійснюється перевірка вказаної інформації та вживаються заходи щодо виявлення необґрунтованих активів та збору доказів їх необґрунтованості", – йдеться у відповіді на запит.

У відомстві також додали, що якщо НАБУ підтвердить необґрунтоване набуття активів міністром, то матеріали передадуть до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щоб звернутися з позовом про визнання таких активів необґрунтованими та стягнення їх у дохід держави.

Верховна Рада призначила нового міністра аграрної політики і продовольства  – AgroNews

Як повідомлялося, журналісти "Слідства.Інфо" виявиили, що міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль мешкає у квартирі на 170 квадратних метрів у столичному житловому комплексі преміумкласу, оформленій на його тещу.

Житло родина посадовця могло коштувати близько 17,7 млн грн, і було придбане, коли Коваль очолював Рівненську ОДА. 

У своїй декларації Коваль вказав, що з серпня 2023 року його дружина орендує квартиру у Києві площею 170 квадратних метрів. У цьому помешканні проживає вся сім’я міністра. Власницею квартири вказана Галина Петрівна Баранюк – теща міністра, яка купила її у липні 2021 року. 

Коваль Віталій Станіславович – Мінагрополітики – біографія – Політаналіз

За даними ЗМІ, жінка все життя мешкає у Чернівцях. Зараз вона – пенсіонерка, раніше працювала бухгалтеркою. Протягом 2014-2020 років Галина Баранюк заробила 495 тисяч гривень. Тобто в середньому її щомісячний дохід протягом зазначених семи років становив 6 тисяч гривень на місяць. 

Сам міністр Віталій Коваль на дзвінки та повідомлення журналістів щодо квартири, у якій він мешкає, не відповів. 

Український Дощ писав раніше, що правоохоронці провели обшуки у квиткових перекупників

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У справі про хабарництво ВАКС заарештував посадовця СБУ
Право
У справі про хабарництво ВАКС заарештував посадовця СБУ
ВАКС обрав запобіжний захід заступнику начальника управління СБУ в Рівненській області...
Жорстоке вбивство на Балі: Інтерпол оголосив у розшук 5 підозрюваних, три з них - українці
Право
Жорстоке вбивство на Балі: Інтерпол оголосив у розшук 5 підозрюваних, три з них - українці
У Львові на 60 днів взяли під варту військового, який погрожуючи пістолетом, звільнив брата від ТЦК
Право
У Львові на 60 днів взяли під варту військового, який погрожуючи пістолетом, звільнив брата від ТЦК
У Львові суд постановив взяти на 60 днів під варту військовослужбовця ...
Під час перевірки документів переламав 56-річному чоловікові плече: судитимуть працівника ТЦК
Право
Під час перевірки документів переламав 56-річному чоловікові плече: судитимуть працівника ТЦК
На Львівщині ДБР завершило досудове розслідування щодо військовослужбовця...
У Києві затримали іноземця, який готував подвійний вибух на замовлення рф
Право
У Києві затримали іноземця, який готував подвійний вибух на замовлення рф
Служба безпеки затримала іноземця, різноробочого з Південного Кавказу...