[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами зброї невибіркової дії

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами зброї невибіркової дії

На Луганському напрямку ворог, посиливши обстріли наявними засобами вогневого ураження, намагався просунутись вглиб території України в районах населених пунктів Попасне і Рубіжне, розвинути наступ в напрямку Сєвєродонецька. Успіху не мав, зазнав втрат. 

Російська федерація, країна-окупант обрала тактику створення штучного геноциду й голодомору на територіях, підконтрольних ЗСУ. Наразі ведеться прицільний вогонь по базах зберігання продуктів і магазинах, які забезпечують цивільне населення товарами першої необхідності.

Підтвердилась інформація про застосування систем дистанційного розмінування УР-07 під час штурму житлових кварталів як Маріуполя, так і Рубіжне. Це – зброя невибіркової дії, яка призводить до тотальних руйнацій і загибелі цивільного населення. Ця інформація підтверджена, причому підтверджена самими учасниками незаконних збройних формувань. 

Установка УР-07М створена на базі шасі БМП-3. Крім того, на ній розміщена пускова установка із подовженим зарядом розмінування УЗП-06 і УЗП-06Д. Це дозволяє пробивати коридор у мінному полі на дальність від 340 м до 1 км, а його ширина може сягати декількох десятків метрів. У ЗСУ на озброєнні таких установок немає.

Розмінування здійснюється шляхом виникнення ударної хвилі від вибуху снаряда, яка впливає на детонатор міни.​

Але, крім свого основного призначення, УР-07 М може використовуватися для знищення живої сили противника в укріплених руїнах будівель. При одночасному запуску і підриві декількох зарядів, виникає ефект об'ємного вибуху, який здатний розчистити будь-які руїни, знищуючи при цьому живу силу, яка їх обороняє.​

Аналогічні установки, а саме: УР-77,   вже застосовувалися росіянами для подібних цілей  в першу чеченську компанію на Північному Кавказі. Не обійшлося без них і під час другої чеченської війни. Зокрема, в ході боїв за селище Комсомольське.

В Сирії під час наступу сирійської і російської армій  в районі Джобар, було зафіксовано застосування установок розмінування УР для знищення позицій загонів опозиції, що закріпилися в щільній малоповерховій міській забудові.

В січні 2015 року "Права Справа" оприлюднила інформацію про застосування росіянами установки дистанційного розмінування УР-77 "Метеорит" під час штурму донецького аеропорту.

Нагадаю, днями аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцевими джерелами організації  зафіксована передислокація в окуповане м. Первомайськ установки дистанційного розмінування УР-07 "Пересортировка", яка переміщувалася разом з іншими типами озброєння та техніки.

"Права Справа" наголошувала, що у разі застосування російськими окупантами УР-07 М, як конкретного виду звичайної зброї за непрямим призначенням,  буде вважатися такими, що завдасть надмірних ушкоджень об'єктам критичної і цивільної інфраструктури українських міст. 

pastedGraphic.png

ЇЇ застосування матимє невибіркову дію і можє призвести до чисельних жертв серед цивільного населення м. Попасне і м. Рубіжне.

pastedGraphic_1.png

Наразі, вся відповідальність за наслідки застосування російськими окупантами установки дистанційного розмінування УР-07 "Пересортировка"  під час штурму м. Рубіжне лежить безпосередньо на військово-політичному керівництві країни-окупанта.

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Новий пакет військової допомоги від США: під ударом - Джанкойський аеродром  і лінії постачання рф на сході України
Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: які є варіанти деокупації регіону
Незаконне поводження зі зброєю: проти Арестовича можуть відкрити справу через заволодіння гранатометом
Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал росії