[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

На кону – монополія вузького кола людей та фірм на цілу кампанію з відбудови України

На кону – монополія вузького кола людей та фірм на цілу кампанію з відбудови України
У швейцарському Лугано нині-завтра відбудеться конференція з відновлення України.
 
І моя уява, навчена досвідом та обтяжена знанням, невпинно малює нашу сторону в вигляді упакованого за останнім писком моди колективного корупціонера з амбітними планами просити чимпобільше, аби потім освоювати чимпобільше й бажано без антикорупційного нагляду, з прямими вливаннями в бюджет в обхід усіх наглядових та контрольних функцій.
 
Швейцарські газети відкрито пишуть про узурпацію партією влади права виступати від імені цілої країни. Із 25 делегованих парламентарів 21 – слуги, прізвища яких такі самі відомі, як і професійність. Партія однієї особи демонстративно фіксує одноосібну монополію на тему відбудови України.
 
Відбудова України буде не справою України – а справою партії Слуга Народу. Доступ до цієї теми буде суворо лімітований. А знаючи апетити команди ще по великому будівництву, не треба бути Вангою, щоби спрогнозувати, чим це все закінчиться.
 
На антитезі до Лугано я окремим файлом хочу опублікувати уривок із домашнього етеру з припущенням, що другий термін цієї команди напряму залежить від того, чи вдасться Європі як донору відбудови просунути ультиматум про свій виключний контроль за фондом відновлення. Навколо цього точиться ціла бійня.
 
Я вболіваю за повний контроль Єврокомісії. Бо тоді асфальтникам стане нецікаво займатися великою політикою в умовах жорсткого контролю всіх транзакцій. На кону – монополія вузького кола людей та фірм на цілу кампанію з відбудови України.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади