[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

На день народження адольfа раша може похизуватися україногеноцидом крутіше гітлерівського

На день народження адольfа раша може похизуватися україногеноцидом крутіше гітлерівського

На день народження адольfа-першого доречним буде привітати поголів’я північно-східних його послідовників.

Виявляється, там від минулого року на державному рівні заборонено порівнювати сталінський ссср і гітлерівську Німеччину. Такого нема в жодній країні, бо жодна країна ніколи не порівнювала б себе з гітлеризмом. А та може. Тому – заборона.

На злодієві шапка горить. Дуже їм розходиться дистанційовуватися від своєї материнської плати і приховувати пуповину від того самого явища, яке засуджене Нюрнберґом.

Вислів «на злодієві шапка горить» походить від бувальщини, коли не могли зловити крадія, перекрили всі виходи з міста і покликали чаклуна. Він виявився більше психологом, аніж мольфаром, бо гучно вигукнув у натовп: «На злодієві щойно загорілася шапка!». Грабіжник рефлекторно схопився за шапку – і цим себе видав.

Раша постійно видає себе хапанням за шапку, яка горить. Як би вона не сепарувалася від коричневого зла – занадто багато копірайтів третього рейху вона повторює. - примусові депортації; - створення таборів; - віроломність; - нацистські методи тортур і масових знищень; - україногеноцид за всіма канонами гітлерівського голокосту; - арійська ідея у подобі руского міра; - той самий містицизм і символізм «приурочень» різним датам; - та сама нав’язлива ідея збирання історичних земель; - той самий геббельс у медіа та поп-культурі; - той самий юґенд зі самого малку; - той самий національний шовінізм - той самий культ фюрера.

Знайдіть не 10, а бодай одну відмінність. На злодієві щойно загорілася шапка! – Оркостан тут як тут. Велике свято нині там, на просторах люциперщини.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Агресор повинен зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю
Ця війна – переломний тест на здатність українців робити висновки
21 листопада - день двох не доведених до кінця революцій: змінилися прізвища, а не система
Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури