МЗС: Українці можуть без віз літати в Гренаду

МЗС: Українці можуть без віз літати в Гренаду

Україна і острівна держава Гренада, розташована в Карибському морі, підписали угоду про безвізовий режим. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

"16 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і посол Гренади в Російській Федерації Олег Фірер підписали угоду між Кабінетом міністрів України і урядом Гренади про скасування візових вимог", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, положеннями угоди передбачається введення безвізових поїздок громадян України та Гренади терміном на 90 днів протягом 180 днів для перебування з метою туризму або здійснення іншої неоплачуваної діяльності.

Угода вступить в силу після завершення сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Сторони обговорили перспективи двостороннього співробітництва між Україною та Гренадою.

Нагадаємо, Гренада - острівна держава на південному сході Карибського моря, займає острів Гренада і південну частину островів Гренадіни в групі Малих Антильських островів, в 120 км на північ від Тринідаду.

Дипломатичні відносини між Україною та Гренадою були встановлені 26 вересня 2019 року в рамках 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Раніше Український дощ писав, що понад три роки назад 11 червень 2017 року - запрацював безвізовий режим, що дає право українцям з біометричними паспортами на безвізовий в'їзд до країн ЄС і країн-членів Шенгенської зони за межами Євросоюзу.  За цей час українці оформили понад 11,5 млн біометричних паспортів.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла  загиблої
Україна
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла загиблої
Університет розпочав розслідування після поширення фото з пошукових заходів...
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...