[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Москва мстить Маріуполю за 8 років нормального життя на контрасті з ОРДЛО

Москва мстить Маріуполю за 8 років нормального життя на контрасті з ОРДЛО
Маріуполь. Місто, про яке невиправдано мало говорять, мало аналізують, мало будують прогнози. Про яке незручно говорити. А про яке мали б кричати. Останні 8 років воно було живим підтвердженням брехливості росіян. Чистота, порядок, громадські ініціативи, високі зарплати на підприємствах, затишні й смачні кафе і ресторани. Усім своїм виглядом Маріуполь демонстрував кожному, хто має очі - на українському Донбасі непорівнянно краще, ніж там, де окупант. У російській окупації - бруд, страх, депресія, незаконні тюрми і концтабір «Ізоляція». А Маріуполь, звільнений страшним Азовом, квітне.
 
Сьогодні на місто, його мешканців і захисників падають бомби кожних 10-15 хвилин.
 
Найбільш мобільні громадяни змогли евакуюватися з пекла, в яке Росія перетворила головне місто підконтрольного Україні Донбасу. Вдалося втекти тим, хто має авто. Хто міг фізично йти пішки до Бердянська. На сьогодні місто залишили останні іноземні журналісти, які показали світу жахливі свідчення з підвалу лікарні.
 
 
Днями міністерство оборони рф поставило героїчному Маріуполю ультиматум: здатися до 5 ранку, або. Без уточнень, що саме «або». У мерії послали за кораблем.
 
Військові залишилися битися зі злом, бо інших варіантів для них фізично вже давно не існує.
 
 
Зовсім молодий, але вже удостоєний звання героя України Денис Прокопенко, командир Азова продовжує тримати позиції в умовах повного оточення з усіма витікаючими обставинами - зокрема неможливістю надати допомогу своїм пораненим. Щодня майстерності цих хлопців дивуються в усьому світі. Коли з’являється зв’язок, їм вдається передавати відео своїх подвигів. Але як сказав батько одного із загиблих офіцерів - якщо тебе засипають з повітря бомбами, це не війна і не чесний бій. Це просто масове площадне убивство.
 
Росія рівняє місто з землею. Вона мстить йому за 8 років життя на контрасті з ОРДЛО.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?