[]

Будинок моди Burberry відкрив Тиждень моди у британській столиці

Будинок моди Burberry відкрив Тиждень моди у британській столиці

Найстаріший модний будинок Великобританії Burberry днями в рамках традиційного Тижня моди організував живий показ. Дефіле пройшло на свіжому повітрі, в лісі. Однак глядачів на ньому не було - моделі крокували по лісовій стежці, дотримуючись соціальної дистанції.

Шоу транслювалося в режимі реального часу - побачити їх можна було, в тому числі, з висоти пташиного польоту.

The Guardian назвали дефіле вельми невеселим: моделі ходили по лісі під виступ гітаристки Елізи Дуглас, яка переривала гру на інструменті дикими підвиваннями, а сама колекція футуристичних деконструйованих тренчей, драпірованих суконь, ботфорт і легінсів створювала відчуття апокаліпсису. 

Вікторія Бекхем, яка раніше планувала влаштувати на Тижні моди живий показ, за ​​кілька днів до початку прийняла рішення зробити шоу віртуальним.

Постійний учасник Тижня моди в Лондоні Ролан Мюре і зовсім відмовився від участі в заході - замість цього його модний будинок, як і американський бренд Oscar de la Renta, представлятиме свою колекцію на платформі Amazon Prime, а показ замінить однохвилинним відео.

Це рішення модельєр мотивував тим, що його замовники давно перейшли на онлайн-платформу - до того ж, модну індустрію давно звинувачують в надмірності, так що пандемія стала ще одним приводом проявити скромність.

«Чи буду я сумувати по тижнях моди? Це все одно що запитати у наркомана, нудьгує він по вечірках, де він брав наркотики. Ми приймали погані рішення. Це не мало відношення до сталого розвитку. Моє відео буде «абсолютно вуглецево-нейтральним». - сказав Ролан Мюре The Guardian.

З початку пандемії багато модельєрів говорили про необхідність переглянути систему, за якою працює модна індустрія - вона передбачає, що модельєри випускають до шести колекцій на рік, серед яких, крім сезонних, є окремі чоловічі, круїзні і «передосінні». Американець Макл Корс, наприклад, саме надмірністю пояснив свою відмову від участі в Тижні моди в Нью-Йорку, що закінчилася недавно.

«Всього було занадто багато - і це було занадто швидко, - говорив він порталу Business of Fashion. - Історії, які ми розповідали, виявилися перенасиченими».

Він висловив припущення, що майбутнє індустрії - це робота безпосередньо з замовником.

За допомогою цифрових платформ, однак, неможливо створити емоційне напруження, в яке занурювалися глядачі і учасники Тижнів моди.

Створити хвилювання і викликати емоції деякі модні будинки - зокрема, JW Anderson, Richard Quinn, Erdem, Marques Almeida і Bianca Saunders - вирішили за допомогою короткометражних фільмів.

«На показі ви можете побачити все, це втягує, дає емоції. - сказав Vogue модельєр Річард Куїнн. - В обставинах, що склалися отримати це важко, але я думаю, що фільм допоможе донести наше бачення, а це і є мета кожного шоу».

[]
Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Для показу нової колекції бренд Balenciaga створив відеогру
Стиль
Для показу нової колекції бренд Balenciaga створив відеогру
6 грудня 2020 року Balenciaga продемонструє свою нову колекцію одягу. Однак показ відбудеться не на подіумі і не в онлайні, а в форматі відеоігри...
В Італії створили найдорожчу в світі сумочку
Стиль
В Італії створили найдорожчу в світі сумочку
Італійський бренд Boarini Milanesi з Болоньї всупереч обставинам створив найдорожчу сумочку в світі...
Подарунки до Різдва: Louis Vuitton представив домашні капці за $2 000
Стиль
Подарунки до Різдва: Louis Vuitton представив домашні капці за $2 000
Знаменитий модний бренд Louis Vuitton представив капсульну колекцію подарунків до Різдва...
Зима 2020-2021: 8 основних трендів
Стиль
Зима 2020-2021: 8 основних трендів
Вашій увазі пропонується добірка образів, які будуть популярними узимку 2020-2021...
71-річна Віра Вонг була шокована реакцією на її фотографію у спортивному бюстгальтері
Стиль
71-річна Віра Вонг була шокована реакцією на її фотографію у спортивному бюстгальтері
Коли її запитали, як часто вона тренується, Вонг відповіла, що робить це рідко і нерегулярно. Достоїнства своєї фігури дизайнерка приписує спорту, яким серйозно займалася в юності...