Талант і пристрасть до моди Версаче отримав від матері. Вона була професійною кравчинею, і майже не звертала уваги на сина. А поки вона шила, хлопчик забивався в якийсь кут її майстерні і дивився на її роботу. З часом він почав робити невеликі нариси. І коли їх побачила мати, вони почали працювати разом.

Символ Дому моди Версаче – медуза Горгона була обрана самим Джанні. Під цим він розумів чари, які з допомогою одного погляду заворожували і вбивали наповал.

 

 
 
 

 

 
 

Про нетрадиційну орієнтацію Джанні говорили всі, хто могли. Та й сам модельєр не приховував своїх відносин з Антоніо Даміко, який працював у Будинку моди Версаче і займався там спортивним одягом.

 
 

Його одяг ставав популярним не тільки завдяки самому Версаче. Популяризацією так само займалися Сінді Кроуфорд, Наомі Кемпбелл, Ева Херцегова, Коаудиа Шиффер, Карла Бруні і Лінда Євангеліста. Крім цього Елтон Джон дуже охоче допомагав модельєрові, щоб на всіх його показах звучала прекрасна музика.

Джанні Версаче був застрелений серійним вбивцею. Без будь-яких причин. Це сталося у нього вдома, в Майамі. Після такої смерті Версачі відразу ж почали пов'язувати з італійською мафією, хоча і жодних доказів цього не було. Вбивця Ендрю Кьюненен був так само нетрадиційної орієнтації, і коли, через кілька днів, його спіймала поліція, він покінчив з собою.
 
 
 

Альбом Елтона Джона The Big Picture був присвячений саме модельєра Джанні Версаче.