[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Минулорічна присяга Зеленського «Єрмак піде лише зі мною» - це перша ознака омерти

Минулорічна присяга Зеленського «Єрмак піде лише зі мною» - це перша ознака омерти
Омерта – це базове поняття сицилійського кодексу честі. Омерта – це мафіозний закон мовчання. Нерозголошення даних один про одного – наріжний принцип безкарності тих спільнот, де особисте заміняє інституцію, а сама спільнота тримається на круговій поруці, пов’язується співучастю і колективним страхом розголошення.
 
Минулорічна присяга «Єрмак піде лише зі мною» - це перша ознака омерти.
 
Багато хто легковажно поставився до цієї безпрецедентної для політика обіцянки і списав її на командність, єдність тощо. А насправді це – типова омерта. Вона якраз і придумана на такі випадки, коли всі члени групи про всіх знають усе й присягають триматися до останнього. Благородно і в стилі Аль Пачіно.
 
Омертою я пояснюю нещодавні рокіровки-відсторонення.
 
За омерту в спільноті відповідають силові органи. Отже, коли круки літають над групою – силові органи мають очолити супервіддані на 300%. Відсторонених замінять перевірені й надійні. В такий спосіб цементується група. Вона не може діяти інакше, бо здача своїх стовпів (Єрмак-Татаров) – катастрофічний крок для всієї групи.
 
Пізно не дивитися в безодню. Вона вже дивиться на нас. Ця безодня є симбіозом двох моделей. До російської моделі з одноосібною владою, керованим телевізором і репресованою опозицією додається сицилійська модель з омертою і страхом.
Крах інституцій сягне дна. Узурпація сягне піку.
 
Відеоблог на цю тему прошу переглянути за посиланням нижче.
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Виставляти фотографію «списку податкових бажань» - це таке саме жлобство, як і писати їх
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС