Таке сумнівне за гумором привітання міністр опублікував в Facebook.

“Десь таким було уявлення про “примусове стягнення заборгованості” у 90-х. Зараз ці слова вже асоціюються з роботою виконавця на комп‘ютері”, – підписав Малюська фото, на якому він стоїть з праскою і паяльником в руках.

Також він зазначив, що АСВП (Автоматизована система виконавчого провадження) поки підвисає, але пообіцяв, що “за місяць літатиме”.

“Зарплати невеликі, роботи багато і сторони виконавчого провадження проклинають. Але система постійно змінюється на краще. І це – завдяки Вам. З Днем працівника державної виконавчої служби !!” – додав міністр.

Нагадаємо, влітку міністр юстиції Денис Малюська опублікував фото, на яких він в білому костюмі лежить на зеленій галявині та “мріє про роботу”. Ще за ініциативи "веселого міністра" цього року у Міністерстві юстиції почали продавати подарункові сертифікати на платні камери в СІЗО.  За словами міністра, популярність сертифікатів залежатиме від двох причин: перша - це почуття гумору, друге - це не тільки подарунок, а й, за потребою, поточна оплата.