[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Михайло Єфремов відрікся від опозиції: «Нічого не маю проти особистості Путіна»

Михайло Єфремов відрікся від опозиції: «Нічого не маю проти особистості Путіна»

Адвокат відомого актора відвідав свого підзахисного, щоб дізнатися про його самопочуття, оскільки напередодні стало відомо, що Михайло Єфремов переніс серцевий напад. Актор, який раніше відкрито підтримував Україну, засуджував анексію Криму і військові дії Росії на Донбасі, а також критикував політику Путіна, несподівано вирішив зробити політичну заяву.

"Під час останнього візиту артист попросив Ельмана Пашаєва зробити "політичну" заяву від його імені. Публікуємо монолог повністю", - пише видання "МК".

Актор Михайло Єфремов офіційно заявив, що ніякої політики в справі проти нього немає, а потім взагалі відрікся від опозиції. Політичну заяву артиста передав його адвокат Ельман Пашаєв.

"Справа в тому, що мені регулярно телефонують ваші колеги-журналісти з України і задають різні питання про те, чи не бачу я збіги в тому, що фатальне ДТП за участю Михайла відбулося напередодні виборів. Деякі з них вважають кримінальну справу політичною і висвітлюють цю трагедію саме в такому ключі. Природно, про це я поставив в курс свого підзахисного і поцікавився, яку позицію займає він сам. Михайло відповів, що в його справі немає ніякої політичної підоснови. За кермо ні Путін, ні хтось інший сідати в той вечір його не просили.

Сталося ДТП, і в ньому розберуться слідство і суд. Ось що він сказав мені і попросив оприлюднити при першій же можливості наступне: "Де я і де політика? Я не маю відношення до опозиції, не маю відношення до політики. Нічого не маю проти особистості Путіна. Чому я повинен погано ставитися до людини, яка нас годує - нас, людей мистецтва, діячів кіно. Адже всі ми пам'ятаємо, в якому занепаді була культура раніше ". - розповів адвокат.

Таким чином актор Михайло Єфремов звернувся до публіки через адвоката Ельмана Пашаєва з роз'ясненнями з приводу своїх виступів на youtube-каналі «Гражданінпоет» та "Господинхороший" і розкрив роль політики в його житті і в кримінальній справі.

На запитання про голосування з приводу внесення змін до Конституції Михайло сказав, що в політичній частині цих поправок не розбирається і нічого сказати не може, але дуже добре відгукнувся про соціальну підтримку, яка буде гарантована в разі прийняття змін.

Коли я процитував підзахисному кілька питань ваших колег про його віршах на каналі "Громадянин поет", в яких він критикує владу, то Михайло мені відповів так:

"Я артист, клоун, а не опозиціонер. Це моя робота".

При цьому він зазначив, що "клоун - це не образа, а за читання чужих віршів він отримував гроші і навіть не замислювався, що це чийсь інструмент. За його словами, такого роду вірші писали і про Горбачова, і про Єльцина, і про інших політичних діячів, і різного роду події ", - цитує видання адвоката.

Головний редактор порталу Politrussia, частий гість на російських ток-шоу Руслан Осташко вважає, що на заяву Єфремова вплинув вирок у справі Серебренникова.

"На політичне звернення Єфремова дуже сильно вплинув вчорашній вирок Кирилу Серебренникову. Якщо подивитися в суть звернення, то Єфремов каже приблизно таке:" Мене змусили читати вірші, але поет не винен, тому що це творчість. Ми клоуни, ми розважаємо, але в тому, що ми говоримо, немає ніякого сенсу ". Це говорить про те, що людина може відректися про будь-якого висловлювання, від будь-якої ідеології і позиції заради двох речей: свободи, він не хоче її втрачати навіть незважаючи на те, що вбиває людей, і грошей. У своєму зверненні Єфремов чітко говорить: "Навіщо мені наїжджати на годувальника?" Він же прекрасно розуміє, що без державної підтримки вся ця опозиційна "культура", опозиційна діяльність, включаючи і Єфремова, і Серебренникова , не була б можлива в Росії просто тому, що у цієї культури немає ринку збуту ", - заявив експерт.

"Просто кожен представник опозиційної тусовки в разі, якби він когось убив в житті, також хотів би мати можливість відректися від своїх слів, отримати умовний термін і державне фінансування. Знаю, що його справа знаходиться на особистому контролі Володимира Путіна", - додав експерт.

Раніше в ряді російських ЗМІ, соціальних мережах і блогах висловлювалося припущення, що в розслідуванні ДТП за участю Михайла Єфремова свою роль зіграє нібито приналежність актора до так званого "ліберального табору". Не виключено, що така оцінка можливого розвитку подій пов'язана з участю Єфремова в проекті "Громадянин поет".

"Може бути, Єфремов теж розраховує на умовний термін як і Серебренников, але я дуже сподіваюся, що він отримає реальний термін. Одна справа - вкрасти, нехай і дуже велику суму грошей у держави, а інша справа - вбити людину. Тому він повинен сидіти", - підкреслив Руслан Осташко.

Заяву Єфремова прокоментував в своєму twitter журналіст Саша Сотник.

«Ну от і все. За фактом Єфремов сказав те ж саме, що і мені в телефонній розмові в 2013 році. І прошу закрити цей провінційний недоМХАТ. Єфремов - просто клоун, який сів п'яним за кермо і вбив людину» - пише журналіст.

Нагадаємо, 8 червня 2020 року російський актор Михайло Єфремов в стані алкогольного сп’яніння за кермом Jeep Grand Cherokee виїхав на зустрічну смугу, влаштував смертельне ДТП в центрі Москві, в результаті чого загинув чоловік.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Японія за $23 млрд отримає понад 100 винищувачів п'ятого покоління
Світ
Японія за $23 млрд отримає понад 100 винищувачів п'ятого покоління
США схвалили продаж Японії 105 винищувачів F-35 на суму понад 23 мільярда доларів. Держдеп визначився щодо своєї позиції і вважає, що контракт відповідає американським інтересам, адже Японія - великий союзник Америки.
...
Глінку визнали антисемітом: писав про «змову євреїв»
Світ
Глінку визнали антисемітом: писав про «змову євреїв»
У Берліні виникла патова ситуація навколо перейменування станції метро «Вулиця маврів», якій вирішили дати ім'я російського композитора ...
В Афінах проходять масові протести проти закону про демонстрації
Світ
В Афінах проходять масові протести проти закону про демонстрації
Новий закон про демонстрації дозволяє прокуратурі Греції заборонити вже заплановану акцію, якщо вона побачить в ній загрозу вуличних заворушень...
Відмова Швеції від карантину заради порятунку економіки обернулася провалом
Світ
Відмова Швеції від карантину заради порятунку економіки обернулася провалом
Королівство фактично не отримало ніяких економічних преференцій від відсутності карантину. За оцінкою шведського центробанку, ВВП країни за підсумками 2020 року втратить 4,5%, рівень безробіття в країні вже піднявся до 9% в травні з 7,1 в березні....
Орендатори житла у США бояться через кризу залишитися просто неба
Світ
Орендатори житла у США бояться через кризу залишитися просто неба
Федеральною і місцевою владою в США було введено заборону на виселення громадян з помешкань через загрозу коронавірусу, проте терміни постанови добігають кінця, повідомляє Bloomberg....