Мендель йде з посади прессекретаря Зеленського

Мендель йде з посади прессекретаря Зеленського

Юлія Мендель залишає посаду прессекретаря президента Володимира Зеленського, яку вона обіймала майже два роки. ЗМІ пишуть, що у Мендель багато претензій до умов роботи.

Речниця президента Юлія Мендель написала заяву на звільнення.

Про це повідомляє Українська правда з посиланнями на джерела. Видання пише, що Юлія Мендель більше не буде речницею президента, їй наразі шукають заміну. Також, можливо, що Мендель залишиться в прес-службі, але на іншій позиції.

Хто саме займе посаду прессекретаря президента поки що невідомо. Джерела уточнили, що Мендель сама написала заяву про звільнення.

По словам Подоляка, "Юлия Мендель сосредоточится на работе по взаимодействию с иностранными СМИ", а до тех пор продолжит временно исполнять обязанности пресс-секретаря, "пока завершаются процессы реорганизации коммуникационной работы в Офисе президента".

"Принято решение об усилении конкретных коммуникационных направлений, в связи с чем Юлия Мендель сосредоточится на работе по взаимодействию с иностранными СМИ", - сообщил он.

Подоляк рассказал, что в настоящее время коммуникация всех инициатив президента для внешних потребителей нуждается в существенном усилении.

"Юлия Владимировна (Мендель) имеет отличные связи в этом секторе медийного сообщества и сможет быть эффективной в качестве советника по международным коммуникациям", - добавил он.

Советник Ермака отметил, что "позиция пресс-секретаря президента будет выделена в отдельный функционал, уточнена и заполнена".

По информации УП, у Мендель были очень напряженные отношения с первым заместителем председателя Офиса президента Кириллом Тимошенко. Он инициировал ее увольнение, когда ОП возглавлял еще Андрей Богдан.

Предыстория: Зеленский назначил Мендель своим пресс-секретарем 3 июня 2019 года. Эту должность она заняла по результатам конкурса, который объявил Зеленский. Всего было почти 4 тысячи конкурсантов.

Мендель - 34 года, имеет научную степень кандидата филологических наук. Работала журналистом на телеканалах ICTV, Espreso.TV, "112" и "Интер".

Прессекретар президента України Юлія Мендель кілька разів потрапляла в казусні ситуації. Так вона заявила, що в Україні "українська россійська" мова. При цьому, за словами Мендель, в боротьбі за мову "деякі українці" породжують "дух ненависті". Крім того, вона допускала багато граматичних і орфографіних помилок як в публікаціях українською, так і англійсьою мовами.

Деякий час тому, Мендель планувала вести власне шоу, російською мовою. Навіть вийшов перший випуск, але пілотний випуск передачі "Погляд з Банкової" з Юлією Мендель на телеканалі "Дом" набрав на Youtube 15 тис негативних реакцій і програму с речницею Зеленського закрили.

Теги
Схожi
У лавах Нацполіції СБУ виявила колишнього бойовика «ЛНР»
Україна
У лавах Нацполіції СБУ виявила колишнього бойовика «ЛНР»
Служба безпеки України викрила у лавах Нацполіції Луганщини колишнього бойовика незаконного збройного формування «Армия Юго-Востока»...
Прокуратура вимагає від Мінʼюсту закрити Херсонське СІЗО
Україна
Прокуратура вимагає від Мінʼюсту закрити Херсонське СІЗО
Офіс генерального прокурора вимагає закрити Херсонський слідчий ізолятор через незадовільний стан приміщень...
Випускні в Україні: скільки коштує прощання зі школою?
Україна
Випускні в Україні: скільки коштує прощання зі школою?
В Україні почалася пора випускних. Журналісти вирішила підрахувати, скільки в середньому потрібно витратити на основні складові прощання зі школою...
В глобальному рейтингу сталого розвитку ООН Україна посіла 36 місце
Україна
В глобальному рейтингу сталого розвитку ООН Україна посіла 36 місце
Найбільший прогрес Україна показала в досягненні мети «повсюдної ліквідації бідності у всіх її формах»...
У столиці вандали регулярно псують велосипеди популярного прокатного сервісу
Україна
У столиці вандали регулярно псують велосипеди популярного прокатного сервісу
У столиці неадекватні особи продовжують псувати чуже майно...