Меган зірвало з катушок: герцогиня Сассекська звинувачує Букінгемський палац у брехні

Меган зірвало з катушок: герцогиня Сассекська звинувачує Букінгемський палац у брехні

У 30-секундному тізері, випущеному каналом CBS, телеведуча Опра Вінфрі запитує Меган Маркл: "Як ви ставитеся до палацу, який чує, як ви сьогодні розповідаєте свою історію?" Меган відповідає: "Я не знаю, як вони могли очікувати, що після всього цього часу ми все одно будемо мовчати, при тому, що Фірма (Королівська родина) відіграє активну роль в увічненні брехні про нас". Про скандал у королівській родині продовжує писати ВВС.

Очікується, що в інтерв'ю з Опрою Вінфрі, яке вийде в етер у США цієї неділі, а у Великобританії у найближчий понеділок, принц Гаррі і Меган Маркл детально розкажуть про короткий період свого життя в якості членів королівської сім'ї до їх відставки і від'їзду до Сполучених Штатів.

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські залишили свої повноваження високопоставлених членів королівської родини у березні 2020 року і зараз живуть в Каліфорнії.Після запису інтерв'ю з Вінфрі відразу були оприлюднені звинувачення на адресу Маркл у знущаннях над співробітниками. У статті в газеті Times стверджувалося, що на герцогиню скаржилися ще в той час, коли вона формально вважалася високопоставленим членом королівської родини. Стаття стверджує, що це було у жовтні 2018 року, коли герцог і герцогиня жили у Кенсингтонському палаці після весілля, що відбулося в травні того ж року.

В електронному листі від одного зі співробітників, до якого отримала доступ газета, стверджується, що Меган вигнала двох особистих помічників з палацу і заподіяла моральну травму третьому. Пізніше в заяві Букінгемського палацу було висловлено занепокоєння звинуваченнями, викладеними у Times. Представник королівської родини заявив, що відділ кадрів розгляне обставини, викладені у статті.

Навряд чи варто було розраховувати, що принц Гаррі і Меган Маркл збираються обмежити свої критичні висловлювання британськими ЗМІ, які вони явно недолюблюють. Звинувачення у знущаннях Гаррі та Меган рішуче відкидають.
В рамках розслідування колишнім і нинішнім палацовим службовцям буде запропоновано конфіденційно розповісти про свій досвід роботи на Меган.У заяві, опублікованій представником Меган у відповідь на статтю в Times, йдеться:

"Герцогиня засмучена цим останнім особистим нападом на неї ще й тому, що вона сама була жертвою знущань і цілком підтримує тих, хто пережив подібну біль і травму. Вона має намір і далі докладати зусиль до того, щоб в світі панувало співчуття, і буде намагатися бути прикладом у тому, як творити правильні і добрі справи".

Принц Гаррі раніше заявляв, що прийняв рішення залишити королівські обов'язки, щоб захистити себе і свою сім'ю від преси. У лютому Букінгемський палац оголосив, що вони не повернуться до виконання своїх церемоніальних обов'язків.

Двогодинне інтерв'ю Меган і принца Гаррі вийде в етер у США на каналі CBS в неділю ввечері 7 березня, а у Британії в 9 вечора за Лондоном у понеділок 8 березня на каналі ITV.

Теги
Схожi
Президент Чехії заявив, що буде пересуватися в інвалідному кріслі
Світ
Президент Чехії заявив, що буде пересуватися в інвалідному кріслі
Мілош Земан заявив, що буде користуватися візком і під час офіційних державних заходів...
У Білому домі прокоментували заяву Зеленського стосовно НАТО
Світ
У Білому домі прокоментували заяву Зеленського стосовно НАТО
Україна давно прагне членства в НАТО, відзначила Псакі. Українська сторона піднімає це питання під час офіційних переговорів вже декілька років...
Друг Путіна мільярдер Ротенберг розкрив свої туристичні активи в Криму
Світ
Друг Путіна мільярдер Ротенберг розкрив свої туристичні активи в Криму
Аркадій Ротенберг — російський мільярдер, який з 2014 року перебуває під санкціями США, та друг президента Росії Володимира Путіна є власником чотирьох санаторіїв і готелю в окупованому Криму...
В Америці поліцейський знову застрелив афроамериканця
Світ
В Америці поліцейський знову застрелив афроамериканця
Мешканців Міннесоти, які вийшли на мітинг, розігнали сльозогінним газом...
Принцу Філіпу хочуть встановити пам’ятник у центрі Лондону
Світ
Принцу Філіпу хочуть встановити пам’ятник у центрі Лондону
Цю ідею вже підтримали парламентарії, які представляють найбільші політичні сили країни...