Медведєв заявив, що росія не зупинить війну, навіть якщо Україна відмовиться від НАТО

Медведєв заявив, що росія не зупинить війну, навіть якщо Україна відмовиться від НАТО

Експрезидент росії та найближчий соратник російського диктатора владіміра путіна Дмитро Медведєв заявив у п'ятницю, що Кремль не припинить свою "військову кампанію" в Україні, навіть якщо Київ формально відмовиться від своїх прагнень вступити до НАТО, пише Yahoo News з посиланням на Reuters.

Колишній президент Дмитро Медведєв, нині заступник голови Ради безпеки рф, також заявив в інтерв’ю французькому телебаченню, що росія готова вести переговори з президентом України Володимиром Зеленським "за певних умов".

Ще до лютневого вторгнення Москва дала зрозуміти, що членство України в НАТО є для неї неприйнятним.

"Відмова від участі в Північноатлантичному альянсі зараз життєво необхідна, але цього вже недостатньо для встановлення миру", - сказав Медведєв телеканалу LCI.

За його словами, росія продовжуватиме повномасштабну війну проти України, поки не буде досягнуто "усіх поставлених цілей".

Раніше путін казав, що хоче "денацифікувати" Україну. Україна і Захід заявляють, що це безпідставний привід для загарбницької війни.

 

Нагадаємо, росія та Україна провели кілька раундів переговорів після початку повномасштабного вторгнення, але вони не досягли прогресу, і шансів на відновлення перемовин обмаль.

"Ці переговори будуть залежати від того, як будуть розвиватися події. Ми були готові і раніше зустрітися із Зеленським", - сказав Медведєв.

У своїх коментарях він також зазначив, що американська зброя, яка вже постачається в Україну, зокрема реактивні системи залпового вогню HIMARS, поки що не становлять істотної загрози за ЗС рф. Проте це може змінитися, сказав він, якщо зброя, надіслана США, зможе вражати цілі на більшій відстані.

«Це означає, що коли ця ракета летить на 70 км, то це одне», — сказав він. «Але коли це 300-400 км, то це вже інше, зараз це буде загроза безпосередньо для території російської едерації».

Український Дощ писав раніше, що Зеленський пояснив, що допоможе змінити ситуацію на фронті на користь України, а також, що Москва не хоче переговорів, їй потрібен «оперативний перепочинок» для армії - Подоляк.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Чоловік у стані наркотичної параної мучив і вбив 93-річного друга
Світ
Чоловік у стані наркотичної параної мучив і вбив 93-річного друга
Чоловіка, який вживав марихуану, мав параноїдальний стан і понад 24 години катував свого 93-річного друга...
«Має понести відповідальність»: Мадяр заявив, що Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой»
Світ
«Має понести відповідальність»: Мадяр заявив, що Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой»
Орбан особисто наказав затримати український «золотий конвой» під Будапештом...
Трамп накричав на Нетаньягу і назвав його «божевільним» через удари по Лівану
Світ
Трамп накричав на Нетаньягу і назвав його «божевільним» через удари по Лівану
У телефонній розмові з Нетаньягу президент США Дональд Трамп висловив невдоволення ...
 Суд у США заборонив Трампу перейменовувати Центр Кеннеді на свою честь
Світ
Суд у США заборонив Трампу перейменовувати Центр Кеннеді на свою честь
Окружний суд США у Вашингтоні заборонив перейменовувати Центр виконавських мистецтв імені Джона Кеннеді...
Росіяни мають ресурс на масовані ракетно-дронові удари по Україні кожні 5-10 днів –ЗМІ
Світ
Росіяни мають ресурс на масовані ракетно-дронові удари по Україні кожні 5-10 днів –ЗМІ
РФ має ресурс, щоб проводити масовані ракетно-дронові атаки на Україні кожні 5-10 днів...